Elbląska Liga Halowa. Ruszyły zapisy chętnych

2016-10-18 13:41:23(ost. akt: 2016-10-18 13:42:32)
Mecze ELH rozgrywane są w hali MOS przy ul. Kościuszki

Mecze ELH rozgrywane są w hali MOS przy ul. Kościuszki

Autor zdjęcia: Elbląska Liga Halowa

Podobnie jak w latach ubiegłych w okresie jesienno-zimowym w naszym mieście organizowane będą rozgrywki Elbląskiej Ligi Halowej. Aktualnie trwa przyjmowanie zgłoszeń do drużyn.
— Organizatorzy Elbląskiej Ligi Halowej po raz kolejny zapraszają mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości do wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej. W listopadzie planowany jest start kolejnej edycji rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej. Aktualnie przyjmowane są zgłoszenia poszczególnych drużyn. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, o przyjęciu zespołu do rozgrywek decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń — informują organizatorzy.

Zespoły które nadal wyrażają chęć udziału w rozgrywkach powinny potwierdzić swój udział wysyłając maila na adres liga@elh.home.pl. Początek rozgrywek w nadchodzącym sezonie planowany jest na sobotę 19 listopada. Przed ich startem organizatorzy przewidują także spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 16 listopada o godz. 19 w hali sportowej MOS przy ul. Kościuszki 77 A. Więcej informacji można także uzyskać pod nr telefonu 504-100-087 – Henryk Jarzembowski.