środa, 18 maja 2022. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Czy to elblążanin? Tutaj wyłowiono wrak opla z ludzkimi szczątkami [zdjęcia]

2016-10-19 10:27:59 (ost. akt: 2016-10-19 10:43:41)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Urwane lusterko, ślady kół samochodu w trawie... To ślady po wtorkowej operacji wydobycia wraku opla corsy z rzeki Wisły w pobliżu przeprawy promowej w Mikoszewie (gm. Stegna). W samochodzie znaleziono ludzkie szczątki. Policjanci przypuszczają, że należą do elblążanina, który zaginął w 2007 r.

Zobacz także: Z Wisły wyłowiono wrak auta z ludzkimi szczątkami. To zaginiony mężczyzna z Elbląga? Z Wisły wyłowiono wrak auta z ludzkimi szczątkami. To zaginiony mężczyzna z Elbląga? Na dnie Wisły w pobliżu przeprawy promowej w Mikoszewie odnaleziono wrak samochodu, a w nim ludzkie szczątki. Auto należało do mieszkańca okolic Elbląga,...
Śledztwo w tej sprawie będą prowadzili policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego. Jak na razie więcej jednak jest pytań, niż odpowiedzi. Wydobyty we wtorek (19.10) z rzeki Wisły wrak samochodu posiadał elbląskie tablice rejestracyjne. Auto zostało odnalezione przez hydrologów w pobliżu przeprawy promowej w Mikoszewie.

Jak ustalili nowodworscy policjanci, opel corsa należał do mieszkańca Elbląga Andrzeja G., urodzonego w 1954 r. Zaginięcie mężczyzny zostało zgłoszone w 2007 r. w jednym z komisariatów policji w Gdańsku. Do dzisiaj nie wiadomo, co się z nim stało. By potwierdzić przypuszczenia policjantów prawdopodobnie będą potrzebne badania DNA.

Ślady wtorkowej operacji policjantów nad brzegiem Wisły, przeprowadzonej przy udziale policyjnych płetwonurków z Gdańska, widać było jeszcze dzisiaj: ślady samochodowych opon na trawie, urwane lusterko. Kilkanaście metrów dalej znajduje się przeprawa promowa Mikoszewo-Świbno.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. les #2092215 | 212.160.*.* 19 paź 2016 12:00

    Urwane lusterko i pozostawione?? I jak ma być prowadzone śledztwo? Niedbalstwo i brak profesjonalnego podejścia do sprawy

    Ocena komentarza: warty uwagi (16) ! - + odpowiedz na ten komentarz