Sobota, 19 czerwca 2021. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Elblążanka pozostała w programie "Rolnik szuka żony". Czy Irena podbije serce Zbigniewa?

2016-10-31 10:34:17 (ost. akt: 2016-10-31 10:50:27)

Autor zdjęcia: sxc.hu

W trzeciej edycji popularnego, telewizyjnego show "Rolnik szuka żony" uczestniczy pani Irena z Elbląga, która rywalizuje o względy 57-letniego pana Zbigniewa. Podczas ostatniego, wyemitowanego w minioną niedzielę odcinka, mężczyzna postanowił, że to właśnie ona pozostanie u niego w domu. Jak potoczy się dalej ta znajomość?

57-letni Zbigniew z woj. lubelskiego jest jednym z pięciu głównych uczestników trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", który jest właśnie emitowany w TVP1. Do programu zgłosiły go jego dzieci. Jest wdowcem, któremu podobno niczego nie brakuje, sam rozbudował gospodarstwo, interesuje się pszczelarstwem i łowiectwem.

Do swojego domu pan Zbigniew zaprosiły trzy panie: Łucję z Kąt (woj. podkarpackie), Bogumiłę z Choczewa (woj. pomorskie) oraz Irenę z Elbląga. Już wcześniej 57-latek podziękował pani Łucji. Podczas wyemitowanego w minioną niedzielę (30.10) odcinka poznaliśmy decyzję pana Zbigniewa dotyczącą tego, która z pań pozostanie dalej z nim w programie. Jego wybór padł na Irenę z Elbląga.

Jak informują producenci programu, pani Irena pochodzi z Elbląga gdzie zajmuje się hodowlą kur niosek, zimą zaś dorabia sobie opiekując się dziećmi i pracując w kawiarni. Ma za sobą dwa poważne związki – 18-letnie małżeństwo zakończone rozwodem i 6-letni związek przerwany śmiercią partnera. Nie toleruje fochów, kłótni i cichych dni. Sama uważa się za partnerkę do tańca i do różańca. Poszukuje mężczyzny obdarzonego tą samą cechą, a przy tym spokojnego i rozsądnego, niepozbawionego poczucia humoru i pełnego energii.

W kolejnym odcinku, który zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę (6.11), to pan Zbigniew wybierze się do pani Ireny.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. q1 #2102904 | 178.37.*.* 31 paź 2016 19:45

    Do "adi" - odezwał się olsztyński głupek. Poczytaj sobie artykuł z lipca tego roku na "olsztyn.wm.pl" pt.: "Strażnicy walczą z nielegalnymi kurnikami, zakładanymi w... domach". To wszystko na temat twojego miasteczka...

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. adi #2102775 | 188.47.*.* 31 paź 2016 17:16

    W Elblągu kury można hodować? Co za wiocha?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz