Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Bieg na Sześć Łap w jesiennych barwach w sobotę

2016-11-04 15:06:26 (ost. akt: 2016-11-04 15:16:23)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W najbliższą sobotę (5.11) odbędzie się kolejna edycja Biegu na Sześć Łap. Miłośnicy czworonogów będą mieli okazję połączyć przyjemne z pożytecznym – czyli wyprowadzić bezdomne psy ze schroniska OTOZ Animals w Elblągu na spacer po pełnej jesiennych kolorów elbląskiej Bażantarni.

Bieg na Sześć Łap to społeczna inicjatywa, która odbywa się w kilku miastach Polski. Od dwóch lat, dzięki kilku pasjonatom odbywa się ona również w Elblągu. Głównym celem akcji jest promocja adopcji bezdomnych zwierząt ze schronisk oraz popularyzacja aktywności fizycznej w społecznościach lokalnych. Uczestnicy akcji mają możliwość wyprowadzenia na spacer lub pobiegania z psami, dla których każda chwila poza schroniskowym boksem jest czymś wyjątkowym. W akcji może wziąć udział każdy kto jest w stanie w spokojnym tempie przejść dystans ok. 5 km, dlatego zapraszamy wszystkich elblążan do wzięcia udziału w sobotnim wydarzeniu.
Spotkanie uczestników odbędzie się w najbliższą sobotę, o godzinie 10:00, w schronisku OTOZ Animals przy ul. Królewieckiej 233 (wyjazd na Braniewo). Mając na uwadze bezpieczeństwo psów wprowadzamy obowiązkowe zapisy. Swoje uczestnictwo można zgłosić na facebookowym profilu akcji, podając swoje imię, nazwisko oraz numer kontaktowy w wiadomości prywatnej. Zapisy trwają do piątku, do godziny 18:00. Przed biegiem każdy z uczestników będzie poproszony o wpisanie się na listę, co będzie podstawą do otrzymania psa.
Organizatorzy

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. arkadiusz #2106261 | 83.28.*.* 4 lis 2016 21:41

    Piękna akcja - wyrazy szacunku!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz