Fani Gwiezdnych wojen szykujcie się! Premiera "Łotr 1" 15 grudnia

2016-11-06 12:18:05(ost. akt: 2016-11-06 11:31:12)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Na te chwile czekają miłośnicy Gwiezdnych wojen. W pierwszej minucie dnia 16 grudnia na ekran Kina Światowid wejdzie film „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Oczekiwanie na premierę uprzyjemni otwarte spotkanie fanów gwiezdnej serii. Start 15 grudnia o godz. 20.
Niebawem ruszy sprzedaż biletów na premierowe seanse. Warto być czujnym, żeby nie przegapić tego momentu.
- Zainteresowanie tym filmem jest bardzo duże. Dlatego z myślą o fanach filmu, którzy chcieliby obejrzeć nową część Gwiezdnych wojen jak najszybciej, zaplanowaliśmy premierę na minutę po północy – mówi Natalia Piotrowska, kierownik Kina Światowid.

Premierze będzie towarzyszyło spotkanie fanów. Najbardziej zagorzali włączyli się w działania organizacyjne. Będzie wystawa, prelekcje oraz pokaz walki mieczy świetlnych.
- Na wystawą czuwają bracia Marek i Adam Kuleszowie, znani w całej Polsce wśród pasjonatów Gwiezdnych Wojen – odsłania kulisy przygotowań Natalia Piotrowska.

„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” to spin-off serii Gwiezdne wojny. Film w reżyserii Garetha Edwardsa do scenariusza Chrisa Weitza i Tony'ego Gilroy'a będzie opowiadać o bojownikach Sojuszu Rebeliantów. Po utworzeniu Imperium Galaktycznego wyruszają oni na desperacką misję wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci, zanim zostanie ona wykorzystana przez zwolenników Imperatora Palpatine’a.

Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl

Źródło: Dziennik Elbląski