Wysoka porażka Concordii Elbląg [zdjęcia]

2016-11-12 15:40:07(ost. akt: 2016-11-13 15:24:10)
Concordia Elbląg

Piłkarze III-ligowej Concordii Elbląg przegrali w sobotę przed własną publicznością z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 2:5. Losy spotkania goście rozstrzygnęli już praktycznie w pierwszej połowie, po której było 3:0 dla nich.

W tym sezonie piłkarze Concordii jeszcze nie doznali tak wysokiej porażki przed własną publicznością. Trzeba przyznać, że tak słabo grającej defensywy elbląskiej drużyny kibice już dawno nie widzieli. Goście w pierwszej połowie oddali pięć strzałów na bramkę gospodarczy, z czego trzy okazały się celne. Najpierw w niegroźnej sytuacji Kamil Jackiewicz wyprowadził Drwęcę na prowadzenie. Dziesięć minut później podanie Michała Pietronia sfinalizował strzałem z pola karnego Maciej Koziara, a tuż przed przerwą obrońców Concordii ośmieszył Paweł Kowalczyk, który minął trzech zawodników i z linii pola karnego posłał piłkę do siatki.
Po przerwie Concordia zagrała znacznie lepiej, czego efektem były dwa gole. Goście także nie osiedli na laurach.