Wtorek, 9 sierpnia 2022. imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Kino Zamkowe świętuje 5. urodziny

2016-11-14 17:20:36 (ost. akt: 2016-11-14 16:37:07)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Kino Zamkowe w Pasłęku zaprasza na wspólne świętowanie 5. urodzin w sobotę 19 listopada 2016 roku!

Urodziny rozpoczną się o godz. 16:30 premierowym seansem familijnego filmu animowanego "Wilk w owczej skórze" ze specjalnym konkursem happy seats, następnie zapraszamy na urodzinowy tort oraz kieliszek szampana, by w doborowych humorach obejrzeć polski film sensacyjny "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

WILK W OWCZEJ SKÓRZE
PREMIERA
OD 18 LISTOPADA W KINIE ZAMKOWYM
Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.
18-20, 25-27 listopada oraz 2-4 grudnia w Kinie Zamkowym

PITBULL: NIEBEZPIECZNE KOBIETY
W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia...
Bilety wg cennika kina.

Źródło: Dziennik Elbląski