Łukasz Gesek z kolejnym hitem? Ten utwór zadedykował żonie

2016-11-28 14:52:51(ost. akt: 2016-11-28 15:09:06)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

„Daj mi swoje usta” — tak brzmi tytuł nowej piosenki pochodzącego z Elbląga Łukasza Geska. Zaledwie po trzech dniach od emisji utworu, piosenkę w internecie obejrzało już 200 tysięcy fanów muzyki tanecznej.
Zespół Łukasza Geska z Elbląga zadebiutował na scenie disco polo i dance w czerwcu 2014 r. . Zespół gra dopiero dwa lata, a jak podają źródła, tylko w tym roku zagrał pona 200 koncertów całym kraju. Ich piosenki grają ogólnopolskie rozgłośnie radiowo-telewizyjne, a na wiosnę 2017 r. ma się ukazać jego pierwsza płyta.

W internecie właśnie ukazała się kolejna piosenka grupy pt. „Daj mi swoje usta”. Zaledwie po trzech dniach od emisji utworu, piosenkę w internecie obejrzało już 200 tysięcy fanów muzyki tanecznej.

Nowy teledysk nakręcony został w jednym z hoteli na Kaszubach.
— Jest to piękny, romantyczny obrazek. Mimo złej pogody, zdjęcia wyszły wakacyjnie, ale o to nam chodziło, bo utwór utrzymany jest w klimacie latino-dance — mówi Łukasz Gesek. — Zawsze staram się zwracać uwagę na tekst. Także tym razem będzie ukryty przekaz. Nigdy nie zapominajmy, żeby udowadniać osobom, które kochamy, że są wyjątkowe, piękne i najważniejsze w naszym życiu. Utwór dedykuję mojej żonie Justynie z okazji naszego jubileuszu małżeńskiego.
Teledysk nakręcił młody realizator Marcin Szupłak, kolega Geska z Elbląga, a główną rolę zagrała modelka Natalia Zasadzka.

Efekt? Można obejrzeć tutaj

Obrazek w tresci