Święty Mikołaj odwiedził pasłęckie dzieci

2016-12-04 13:08:49(ost. akt: 2016-12-04 13:10:32)

Autor zdjęcia: UMiG Pasłęk

W sobotę 3 grudnia 2016 roku tuż po godzinie 10 na Plac Rekreacyjno – Edukacyjny w Pasłęku zawitał Św. Mikołaj, który spotkał się z przedszkolakami oraz starszymi dziećmi, aby rozdać im paczki, drobne upominki oraz słodycze.
Spotkanie przebiegało w nastroju świątecznym, a w trakcie wizyty Mikołaja można było zrobić z nim zdjęcie i przekazać swój list z prośbą o Bożonarodzeniowy prezent. Powyższe przedsięwzięcie odbyło się dzięki ogromnemu zaangażowaniu wolontariuszki Pani Izabeli Malinowskiej przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Pasłęku. Takie akcje jak ta organizowane przez Panią Izabelę w ramach programu SZLACHETNA PACZKA już od czterech lat, możliwe są dzięki wsparciu polityków, artystów, przedsiębiorców a także osób prywatnych z Pasłęka i okolic oraz z zagranicy.

SZLACHETNA PACZKA to projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. To tysiące spotkań, które odbywają się w przyjaznej atmosferze wzajemnej otwartości i pełni zrozumienia człowieka dla człowieka. Potrzebujące rodziny opowiadają o swojej trudnej sytuacji wolontariuszom, spotkanym po raz pierwszy w życiu, darczyńcy z pasją przygotowują konkretną pomoc dla nieznajomych i spełniają ich marzenia!
UM w Pasłęku