Niebanalny świąteczny prezent tylko na jarmarku SztukaTERRiA

2016-12-06 08:46:41(ost. akt: 2016-12-06 08:52:52)

Autor zdjęcia: arch. CSE Światowid

Światowid zaprasza tych, którzy poszukują oryginalnych ozdób i dekoracji świątecznych, niebanalnych prezentów oraz pysznych miodów, soków i wędlin na Warmińsko – Mazurski Jarmark Wyrobów Artystycznych SztukaTERRiA.
Jarmark odbędzie się 10 grudnia, w godz. 10 – 16, w sali sportowo – widowiskowej CSE Światowid w Elblągu, przy Placu Jagiellończyka 1.

Ponad 50 wystawców z całego regionu oferować będzie swoje produkty. Na holu przy małym kinie znajdą się różnorodne wyroby spożywcze - miody, soki, kiełbasy, domowe chleby i ciasta. Wszystkie oferowane produkty wyrabiane są naturalnie, bez konserwantów.

Na sali sportowo-widowiskowej zakupić można będzie przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe – ręcznie malowane i zdobione bombki, stroiki, serwetki, dekoracje stołu i okien. Nie zabraknie propozycji na oryginalne prezenty – ręcznie szytych zabawek, toreb, poduszek czy świeczników. Osoby ceniące modę znajdą na Sztukaterii m.in. biżuterię, czapki i szale.

Osoby odwiedzające jarmark będą mogły wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Dla dzieci przygotowano stoisko plastyczne, które znajdzie się na holu głównym CSE Światowid. Zapraszamy na wspólne dekorowanie toreb, ozdabianie pierniczków i przygotowywanie ozdób świątecznych. Stoisko czynne będzie w godzinach 11 – 14.
Informacja CSE Światowid


Źródło: Artykuł internauty