Piątek, 1 lipca 2022. imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana

Rockandrollowy wieczór w Mjazzdze

2016-12-15 20:58:48 (ost. akt: 2016-12-15 21:02:02)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Tego wieczoru głośniki będą muzycznie wybuchać, a uwalnianej energii wystarczy na zaopatrzenie niewielkiego miasta. W niedzielę 18 grudnia na scenie elbląskiego klubu Mjazzga zagrają grupy The Stubs i Fertile Hump.

The Stubs
Warszawski zespół The Stubs swoją muzykę nazywa niskobudżetowym rock’n'rollem. Na koncie mają albumy „The Stubs”, „Second Suicide” i wydany w listopadzie 2014 roku „Social Death By Rock ‚N’ Roll”. Zespół nieustannie koncertuje w kraju i zagranicą – od małych klubów i squatów po duże festiwalowe sceny. W sierpniu ich występ zarejestrowała kultowa rozgłośnia KEXP z Seattle.
Ich koncerty powodują bezsenność przez następne kilka dni. Ale nie ma co o tym pisać. To jest muzyka, tego trzeba posłuchać. Jeśli ktoś lubi się konfrontować z twórczością przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w koncercie, nie będzie miał problemu ze znalezieniem mnóstwa dostępnego materiału na popularnych serwisach internetowych.

Fertile Hump
Ten zespół zaczął się i trwa w kuchni. Nasi rodzice i znajomi mówią, że jesteśmy świetni i my w to wierzymy. Sąsiedzi nas nienawidzą. Dużo się kłócimy i chyba jesteśmy alkoholikami. Coś jest z nami nie tak. W 2015 wydaliśmy cztery piosenki, w listopadzie 2016 wydamy dwanaście. To pewnie w 2017 wydamy 36.

Koncert organizowany jest w jednym celu - posłuchać bezkompromisowego rockandrolla i dobrze się bawić, a wręcz wyszaleć.

Mjazzga, 18 lutego, godz. 20.
Bilety w cenie 20 zł przed i 25 zł w dniu koncertu.

Źródło: Dziennik Elbląski