Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Od 2017 r. zmiany w wywozie odpadów w Gronowie Elbląskim. Nowa firma i nowe terminy

2016-12-27 15:47:30 (ost. akt: 2016-12-27 15:47:48)

Autor zdjęcia: Jerzy Grala

Od 1 stycznia 2017 r. nastąpi zmiana firmy odbierającej odpady komunalne z terenu Gminy Gronowo Elbląskie. Nowy wykonawca, firma KOMA z Ełku, będzie wykonywała odbiór odpadów od 1 stycznia do 31 grudnia zgodnie z rozstrzygniętym 12 grudnia przetargiem.

W przetargu nieograniczonym dotyczącym zadania pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Gronowo Elbląskie” wzięło udział trzech oferentów. To właśnie firma KOMA złożyła najkorzystniejszą ofertę. Ogłoszenie wraz z rozstrzygnięciem przetargu znajduje się na stronie BIP Urzędu Gminy pod linkiem. Do końca tego roku odpadami zajmuje się jeszcze elbląskie MPO.

— W związku ze zmianą wykonawcy odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Gronowo Elbląskie mogą wystąpić zakłócenia w ustawieniu pojemników w punktach selektywnej zbiórki odpadów, dlatego też prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość - poinformowała gmina Gronowo Elbląskie.

Zmieni się harmonogram odbioru odpadów od właścicieli nieruchomości. Nowy harmonogram (patrz poniżej) jest także umieszczony na stronie internetowej gminy, wywieszony na tablicy urzędu oraz na tablicach w poszczególnych sołectw.

Odbiór odpadów z poszczególnych miejscowości przedstawia się w następujący sposób:

PONIEDZIAŁEK: Nowy Dwór Elbląski, Nogat, Fiszewo, Jegłownik.

WTOREK: Dworki, Jasionno, Oleśno, Gronowo Elbląskie, Różany, Rozgart.

ŚRODA: Błotnica, Gajewiec, Kopanka Pierwsza, Kopanka Druga, Karczowiska Górne, Wiktorowo, Wikrowo, Mojkowo, Szopy, Jasionno (kolonia + pompa), Oleśno (pompa).

Więcej informacji dotyczących odbioru odpadów można uzyskać pod nr telefonu 55 231 56 13 wewn. 41.

https://m.wm.pl/2016/12/orig/harmonogram-2017-355734.jpg

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB