Niedziela, 26 marca 2023. imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Paranienormalni już w sobotę w Elblągu. Zdobądź zaproszenie!

2017-01-10 13:04:00 (ost. akt: 2017-01-10 13:13:31)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Kabaret Paranienormalni już w najbliższą sobotę wystąpi w Elblągu. Publiczność zobaczy program "Pierwiastek z trzech", a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na ten koncert.

"Pierwiastek z trzech" to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni wystąpią w Elblągu już w najbliższą sobotę (14.01) w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Początek o godz. 20. Bilety można kupować za pośrednictwem internetu na stronach www.kabaretowebilety.pl oraz www.kulturairozrywka.pl. Wejściówki są dostępne także w sekretariacie hali przy al. Grunwaldzkiej 135, w EMPiK przy ul. Teatralnej 5.

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na ten występ. Żeby je zdobyć należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać dlaczego warto się śmiać - treść sms to de.kp.odpowiedź. Koszt jednego SMS to 1,23 zł VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Czekamy na nie do najbliższego czwartku (12.01) do godz. 20. Zaproszenie trafi do autora najciekawszej odpowiedzi. Skontaktujemy się z nim telefonicznie. Regulamin na www.dziennikelblaski.pl