Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Pomowiec przygotowuje się do rundy wiosennej. Interesuje go awans do IV ligi

2017-01-18 09:15:09 (ost. akt: 2017-01-18 09:16:55)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Piłkarze Pomowca Agrimasz Gronowo Elbląskie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Po rundzie jesiennej drużyna Tomasza Wierciocha prowadzi w drugiej grupie klasy okręgowej i ma spory apetyt na awans do IV ligi.

— Na pierwszych zajęciach spośród 18 zawodników, którzy są w kadrze, stawiło się 14 — mówi trener Pomowca Agrimasz Gronowo Elbląskie Tomasz Wiercioch. — Trenujemy w hali, na siłowni, w terenie oraz na Orliku. Chcemy być jak najlepiej przygotowani. Interesuje nas awans do IV ligi. Najważniejsze, że nikt z kadry nie ubył. Nadal czynimy starania o pozyskanie trzech młodzieżowców, prowadzone są z nimi rozmowy, ale nazwiska ujawnimy dopiero po podpisaniu odpowiednich umów.

Pomowiec podczas przygotowań do rundy wiosennej rozegra kilka spotkań kontrolnych, m.in. z Pomezanią Malbork (4.02), Powiślem Dzierzgoń (11 i 18.02), Unią Susz (4.03) i Sztormem Mosty (11.03).

Po pierwszej części sezonu drużyna Tomasza Wierciocha prowadzi w tabeli i jeżeli wiosną nie zwolni tempa, to latem będzie świętowała promocję do IV ligi.
JK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB