Wtorek, 27 września 2022. imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Darmowe wsparcie dla młodych przedsiębiorców

2017-01-18 12:18:09 (ost. akt: 2017-01-18 12:25:51)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Dla młodych przedsiębiorców, rozpoczynających swoją przygodę w biznesie, to szansa na zdobycie dodatkowego wsparcia dla swojej działalności. Jeszcze do 19 stycznia można zgłaszać się do udziału w projekcie „Startup house – Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu”.

O wsparcie mogą ubiegać się podmioty, które znajdują się w początkowej fazie rozwoju, tj. funkcjonują na rynku nie dłużej niż trzy lata. Wsparcie będzie realizowane od 1 lutego tego roku przez 10 miesięcy.
— Serdecznie zachęcam młodych przedsiębiorców, rozpoczynających swoją przygodę w biznesie do skorzystania z oferowanego wsparcia. Projekt „Startup House Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu” to efekt dobrej współpracy samorządu i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w wysokości blisko 850 tys. zł będziemy mogli inkubować 20 firm z sektora MŚP — podkreśla prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Zgłoszenia można nadsyłać do 19 stycznia tego roku. Lista rankingowa zostanie opublikowana 25 stycznia.

Bezpłatny program inkubacji obejmować będzie:
— dostęp do 20 wyposażonych pomieszczeń biurowych,
— usługi ICT,
— usługi księgowe
— usługi związne z promocją,
— szkolenia - udział w warsztatach,

Wybranych zostanie także pięć firm, które otrzymają wsparcie w rozszerzonym zakresie: doradztwo, mentoring, usługi prawne, usługi księgowe, ICT, usługi specjalistyczne, usługi związane z promocją.

Formularz rekrutacyjny można pobrać ze strony PWSZ. Dokumenty powinny zostać przesłane drogą elektroniczną na adres startup@umelblag.pl lub złożone osobiście w Biurze Projektu w Elbląskim Parku Technologicznym (ul. Sulimy 1, pok. 419) lub w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu (ul. Wojska Polskiego 1, pok. 302 III piętro).