To ona prowadzi w głosowaniu. Od dziecka marzy o pracy na scenie

2017-03-26 19:21:40(ost. akt: 2017-03-26 20:05:20)
Adrianna Gotowicka

Adrianna Gotowicka

Autor zdjęcia: materiały organizatorów

Adrianna Gotowicka prowadzi w głosowaniu na miss Czytelników Dziennika Elbląskiego. Nam zdradziła, dlaczego postanowiła spróbować swoich sił w konkursie piękności.
Wybory Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2017 odbędą się 22 kwietnia w Teatrze im. A. Sewruka. O tytuł miss powalczy w sumie 20 kandydatek: dziesięć w kategorii pełnoletnich i dziesięć w kategorii nastolatek.

Już dzisiaj swoją miss mogą wybierać Czytelnicy Dziennika Elbląskiego. Obecnie prowadzi Adrianna Gotowicka.

Jak się okazuje elbląski konkurs nie jest pierwszym tego typu, w którym startuje.
— W ubiegłym roku dostałam się do finału Miss Warmii i Mazur Nastolatek 2016. Znalazłam się wśród 12 finalistek wybranego z całego ogromu pięknych dziewczyn. Uważam to za ogromny sukces. Oprócz tego chodziłam w pokazach, m.in. podczas targów ślubnych, które w lutym odbyły się w Elblągu. Kiedy ogłoszono casting na wybory dziewczyn do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej nie wahałam się wcale. Wspierana przez znajomych pojawiłam się na trzecim castingu, który odbył się wtedy w Pasłęku — wspomina Adrianna.

Adrianna uwielbia pokazywać się na scenie i kocha błysk fleszy aparatów.
— Od dziecka marzę o pracy na scenie, w szeroko rozumianym modelingu. Takie konkursy otwierają drzwi do przyszłości. Potem można spróbować swoich sił w agencji modelek, czy pokusić się o stworzenie własnego, profesjonalnego portfolio. Jednak niezaprzeczalną wartością konkursów piękności jest to, że pomagają one nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie — dodaje.

Adrianna Gotowicka w tym roku skończy 16 lat. Na co dzień uczy się w Gimnazjum nr 1 w Morągu w klasie sportowej, gdzie trenuje siatkówkę i lekkoatletykę.
— Kocham aktywny tryb życia, często bywam na siłowni. Tak najlepiej wypoczywam. Wcześniej tańczyłam w Morąckim Ośrodku Kultury, ale teraz liczne obowiązki sprawiły, że tańczę już tylko dla siebie i swojej przyjemności — uśmiecha się Adrianna.

Głosowanie na Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego trwa. Jak głosować? Za pomocą sms-ów o treści de.miss.x - gdzie x to numer przypisany konkretnej kandydatce wysyłanych pod nr 71160. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę sms-ów. Głosowanie potrwa do 20 kwietnia do godz. 23.59.

Tytuł Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego zdobędzie kandydatka, która otrzyma najwięcej prawidłowo nadesłanych głosów.
Dla naszej miss mamy nagrodę. Jest nią biżuteria ufundowana przez Pracownię Złotniczo-Jublierską Lecha Plewińskiego, a także srebrną różę własnej produkcji. Piękna biżuteria jeszcze bardziej podkreśli urodę zwyciężczyni naszego plebiscytu.