Drzwi otwarte w Lifeclinice. Mamy dla Was zaproszenia na maseczkę kosmetyczną i masaż

2017-04-07 07:00:00(ost. akt: 2017-04-06 22:34:46)

Autor zdjęcia: Aleksandra Szymańska

Darmowe badania, porady i konsultacje lekarskie, a także wykłady i inne atrakcje Przychodnia Lifeclinica w Elblągu zaprasza w tę sobotę na drzwi otwarte.
Na wszystkich, którzy w sobotę odwiedzą Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica przy ul. Węgrowskiej 3 w Elblągu, czeka wiele atrakcji. Dzień Otwarty-Biała Sobota rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do 15.

— Wszyscy, którzy tego dnia przyjdą do naszej przychodni, będą mogli wykonać nieodpłatnie badania EKG, zmierzyć ciśnienie krwi, wykonać przegląd stomatologiczny oraz skorzystać z konsultacji lekarza rodzinnego (pierwszego kontaktu) oraz lekarza medycyny estetycznej i chirurgii — informują organizatorzy.

To nie wszystko, bo w Lifeclinice będzie można również skorzystać z konsultacji lekarza specjalisty onkologa i odwiedzić stanowisko Poradni Onkologicznej NU-MED. Dostępne będą materiały informacyjne, a także fantomy pozwalające poznać technikę samobadania piersi. Z kolei specjalista z firmy Słuchmed zaprosi gości na wstępne badanie otoskopowe i będzie prowadził zapisy na bezpłatne badania słuchu.

— Dla zainteresowanych dostępne będą także nieodpłatnie porady psychologów, fizjoterapeutów, masażysty i dietetyka — dodają organizatorzy.
Nie zabraknie też porad kosmetycznych, podczas których będzie można skorzystać z zabiegów parafinowych na dłonie oraz wykonać makijaż okolicznościowy (na makijaże można zapisać się dzwoniąc pod nr tel. 55 235 11 94 lub tel. 577 400 075).

Tego dnia w sali konferencyjnej przychodni Lifeclinica odbędą się również wykłady psychologów i dietetyka.

Na gości będzie czekało wiele jeszcze innych atrakcji i niespodzianek, m. in. smaczny poczęstunek, pokój zabaw dla dzieci oraz kiermasz dekoracji wielkanocnych.

Wykłady
godz. 10 psycholog kliniczny Barbara Maciejak wykład nt. „Depresja - możesz jej zapobiec”
godz. 11 dietetyk Natalia Ćwiklińska wykład nt. „Nie taki smalec straszny”
godz. 12 psycholog Paulina Figura wykład nt. „Nowotwór - jak wspierać i być wspieranym”