Sukces pisany szminką

2017-05-06 16:00:00(ost. akt: 2017-05-06 16:00:34)

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Warsztaty z ekspertami i praktykami biznesu dedykowane kobietom pragnącym założyć własną firmę odbędą się w Elblągu już w najbliższy (11.05) czwartek.
Udział jest bezpłatny.

— Uczestniczki otrzymają kompleksową wiedzę z zakresu tworzenia modelu biznesowego, poszukiwania finansowania oraz posługiwania się social media oraz językiem korzyści w kontaktach z klientami i partnerami biznesowymi. W programie także najnowszy Power Speech Olgi Kozierowskiej pt. „Mój Przyjaciel Kryzys” — informują organizatorzy spotkania, które jest częścią ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA”.

Takie warsztaty odbyły się już w: Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Radomiu, Krakowie, Trójmieście i Rzeszowie. Uczestniczyło w nich ponad 1000 kobiet.

Warmińsko-mazurska konferencja odbędzie się już 11 maja w Hotelu Elbląg, w godzinach 8.30–16.30. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział należy się zarejestrować na stronie internetowej www.sukcestoja.pl

Dlaczego ten rodzaj wsparcia jest tak potrzeby kobietom w Polsce?
— Bardzo mocno wierzymy w potencjał kobiet. Jest to grupa z jednej strony nastawiona na rozwój, kształcenie się, z drugiej natrafiająca na rynku na szereg barier, z którymi muszą sobie radzić — przekonuje Olga Kozierowska, założycielka Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora wydarzenia.
red

Źródło: Dziennik Elbląski