Wtorek, 24 maja 2022. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

"Daj mi wszystko". Nowy spektakl Teatru Rajstopy

2017-05-09 09:59:33 (ost. akt: 2017-05-09 10:02:52)
Od lewej: Aleksandra Piech, Zuzanna Polkowska i Noemi Wrzos

Od lewej: Aleksandra Piech, Zuzanna Polkowska i Noemi Wrzos

Autor zdjęcia: Weronika Sadocha

Teatr Rajstopy zaprasza na swój nowy spektakl pt. „Daj mi wszystko”. Jego premiera odbędzie się w najbliższą sobotę (13.05) o godz. 17.30 w elbląskim Światowidzie przy pl. Jagiellończyka - na Scenie na Piętrze. Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz także: Wątłek na drugie urodziny, czyli jak licealistki pokochały teatr Wątłek na drugie urodziny, czyli jak licealistki pokochały teatr Z teatrem wiążą swoją przyszłość. Gdy trzeba, to są gotowe nawet zagrać na... dachu garażu. Trzy młode licealistki z Elbląga Noami, Ola i Zuza tworzą Teatr...
Teatr Rajstopy założyły trzy młode licealistki. „Daj mi wszystko” to ich czwarty spektakl.
— Każdy człowiek kilkakrotnie dochodzi do takiego momentu, w którym miało się już być królem świata, a przynajmniej własnego życia. Tymczasem jest się co najwyżej królikiem i nie chodzi o małego króla, tylko o zwierzątko, na którym (o zgrozo) w laboratoriach eksperymentują szaleni naukowcy. W każdym razie my jesteśmy właśnie w takim momencie. W momencie przejścia z życia w Życie. W momencie, w którym teoretycznie można wszystko, chce się więcej, ma się czas na mniej i w efekcie nie robi się nic — piszą młode artystki.

Jak piszą „Daj mi wszystko” to spektakl o tym, co nas uwiera w skórę i głębiej, głębiej, aż do serca.
— Spektakl o tęsknocie wielkiej, o zagubieniu, samotności i poszukiwaniach. O naszym przejściu z życia w Życie i o tym, że czasem ciężko, bo nie taki świat łaskawy dla idealistów, bo miłości u nas mniej niż na wojnie, bo paliwo drogie i śnieg pada w kwietniu. Historia krótka, w której trochę romantycznego weltschmerzu, trochę poszukiwania siebie i odpuszczania. Z oddechem i nadzieją, do przodu — dodają.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB