Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Rowerowy zawrót głowy we Władysławowie

2017-05-21 16:00:00 (ost. akt: 2017-05-19 14:46:19)
Rajd rowerowy poprowadzi Leszek Marcinkowski z PTTK

Rajd rowerowy poprowadzi Leszek Marcinkowski z PTTK

Autor zdjęcia: Anna Dawid

Sympatyków turystyki rowerowej, zakochanych w żuławskim krajobrazie i spuściźnie mennonitów Stowarzyszenie IWA zaprasza w dniu 28 maja 2017 roku do Władysławowa pod Elblągiem na IV Rowerowy Zawrót Głowy.

Niedziela, 28 maja.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.30 rodzinnym rajdem rowerowym "Wzdłuż wierzb i kanałów", prowadzonym przez Leszka Marcinkowskiego z PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej.

Godz. 15.00 krótki rajd przełajowy: Marek Kamm powiedzie cyklistów po bezdrożach.

Godz. 16.00 powitanie gości i występ zespołu „Gronowiacy”.

Po godz. 17.00 - parada rowerzystów w strojach retro i jak co roku konkurs na najlepsze stylizacje. Wybór będzie należał do publiczności. Partnerskie gminy-Gronowo Elbląskie, Markusy i Elbląg-zadbają by nie zabrakło gier i zmagań na świeżym powietrzu.

Tradycyjnie: szusowanie po trawie, toczenie kółka, rzut podkową oraz quizy rowerowe- przewidujemy puchary i nagrody! Zachęcamy stowarzyszenia, sołectwa, grupy nieformalne i wielopokoleniowe rodziny (min. 5 osób) do wzięcia udziału w konkursie na plakat ,,Gmina na dwóch kółkach", promujący lokalną turystykę rowerową.

Zakończenie o godz. 19.30 ogniskiem integracyjnym na terenie placu sportowo-rekreacyjnego Stowarzyszenia IWA. Będzie zupa wiejska cyklisty, chleb ze smalcem, pieczenie kiełbasek i wspólne biesiadowanie.


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB