Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Turniej Drużyn Podwórkowych po raz drugi. Czekamy na drużyny chętne do gry!

2017-05-23 09:16:37 (ost. akt: 2017-06-02 08:44:26)

Autor zdjęcia: Konrad Kosacz

Efektowne akcje i jeszcze piękniejsze gole. Tego można spodziewać się podczas II Turnieju Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego” w piłce nożnej w Elblągu. Czekamy na zgłoszenia drużyn z całego regionu. Turniej odbędzie się w sobotę, 17 czerwca. Udział w nim jest bezpłatny!

Miłośnicy Kopanej II, Asfalt Elbląg oraz Lira Lighting. To te drużyny wygrały pierwszy Turniej Drużyn Podwórkowych, który zorganizowaliśmy w czerwcu 2015 r. To była niezapomniana zabawa. A jak wyglądała w liczbach?
— 18 drużyn,
— blisko 200 piłkarzy w różnym wieku
— 90 medali
— ponad 90 nagród
— sześć statuetek dla najlepszych zawodników
— 43 mecze
— sześciu sędziów
— ponad 40 zgrzewek wody mineralnej, którą mieliśmy dla uczestników
— w sumie sześć godzin zabawy

Zmagania uczestników śledził sam Adam Fedoruk, wówczas trener koordynator Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk, dzisiaj szkoleniowiec piłkarzy Karpaty Krosno.
— Z przyjemnością oglądałem grupę najmłodszych piłkarzy, to jest 12-latków i tych młodszych. Po niektórych chłopcach widać było, że nie tylko mają chęć i ochotę, ale mają również pomysł na grę — powiedział nam.
I zachęcał do organizacji kolejnych turniejów. Podobnie jak inni uczestnicy.

Postanowiliśmy pójść za ich radą. Czas na II Turniej Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego”. Efektowne akcje, piękne strzały i jeszcze piękniejsze gole, a także wyśmienite parady bramkarskie oraz zapał wszystkich do gry. Tego możemy się spodziewać 17 czerwca (sobota), kiedy odbędzie się nasz turniej.

Honorowy patronat nad naszym turniejem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski oraz starosta elbląski Maciej Romanowski. W organizacji turnieju pomagają nam nasi partnerzy. Dzięki uprzejmości jednego z nich, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu, ponownie zagramy na gościnnych boiskach przy ul. Skrzydlatej w Elblągu.

Co ważne, udział w naszym turnieju jest bezpłatny! Zapraszamy do udziału w nim drużyny z całego regionu. W pomoc przy organizacji turnieju włączył się także Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie.

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: 12 lat i młodsi, 13-16 lat oraz open. W każdej kategorii wystartuje po osiem drużyn, które jako pierwsze nadeślą zgłoszenie. Nie zwlekajcie ani chwili.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres gazeta@dziennikelblaski.pl. W treści należy wpisać nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer kontaktowy (drużyny mogą posiadać maksymalnie 10 zawodników, minimum to 6).

Warunkiem uczestnictwa będzie pobranie i dostarczenie nam dostępnej na naszej stronie internetowej (www.dziennikelblaski.pl) karty zgłoszeniowej. Bez tego zgłoszenie będzie nieważne! Jeśli macie pytania, dzwońcie 55 611-46-00 (wew. 114) lub piszcie gazeta@dziennikelblaski.pl. Kolejnych szczegółów szukajcie także na stronie internetowej www.dziennikelblaski.pl/turniej
JK, AKT


	https://m.wm.pl/2017/05/orig/reklama-sponsorzy-390469.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB