Muzyczne szaleństwo nad morzem. Mamy dla Was pięć VIP-owskich zaproszeń [film]

2017-06-09 08:00:00(ost. akt: 2017-06-12 09:53:33)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Gwarantowane prawdziwe szaleństwo muzyczne. Summer Amber Festival to pięć wyjątkowych koncertów z udziałem gwiazd disco dance oraz disco polo.
Summer Amber Festival odwiedzi podczas tegorocznego lata Łebę, Jarosławiec i zawita również na Mierzeję Wiślaną. W Jantarze (gm. Stegna) zaplanowane są dwa dni koncertowe, podczas których usłyszymy m.in. Kate Ryan, Kasię Nova, After Party Boys. Trwa już sprzedaż biletów na wszystkie koncerty. Organizatorzy przygotowali m.in. wejściówki w promocyjnych cenach 20 (na jeden dzień) i 30 zł (na dwa dni). Pozostałe bilety będą kosztowały 30 (jeden dzień) i 45 zł (na dwa dni).

W każdej miejscowości podczas festiwalu odbędzie się również licencjonowany konkurs piękności Bursztynowa Miss Polski 2017. Piękne dziewczyny z całej Polski przyjadą żeby bawić się na najgłośniejszej imprezie tego lata.

W Jantarze festiwalowe koncerty odbędą się 14 i 15 lipca na plaży. Drugiego dnia usłyszeć będzie można m.in. Kate Ryan, flamandzką piosenkarkę muzyki pop i eurodance, laureatkę nagrody World Music Awards w kategorii Najlepiej Sprzedający się Artysta z Beneluxu, za sprzedaż ponad 3,5 miliona płyt na świecie. Znana z największych hitów takich jak m.in. „Voyage, voyage”, „Ella elle l'a,”, „Désenchantée”.

Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń VIP na koncert w Jantarze. Żeby zdobyć jedno z nich należy wysłać sms pod nr 71160 i w jego treści napisać trzy wyrazy, które kojarzą się nam z latem - treść sms to de.ka.odpowiedź. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Czekamy na nie do 30 czerwca, do godz. 23.59. Zaproszenia trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin na www.dziennikelblaski.pl

Program Summer Amber Festival 2017
• 7 lipca, Łeba, ul. Tysiąclecia, godz. 18
Kate Ryan, Danzel, Stefano Terrazzino & Belli Ribelli oraz Kasia Nova
• 14 i 15 lipca, Jantar, plaża, wejście 79-79a, godz. 18
14.07: Boys, D-Bomb, Freaky Boys, Ellixir, Top Girls, After Party
15.07: Kate Ryan, Kasia Nova, Stefano Terrazzino & Belli Ribelli, Shaun Baker
• 21 i 22 lipca, Jarosławiec, plac przy ul. Bałtyckiej, godz. 18
21.07: Piękni i Młodzi, Top Girls, D-bomb, Ellixir, Freaky Boys, Boys
22.07: Danzel, Fun Factory, Stefano Terrazzino & Belli Ribelli oraz Kasia Nova