Wtorek, 27 lipca 2021. Imieniny Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Patrol Roku z Elbląga

2017-06-25 20:00:00 (ost. akt: 2017-06-23 15:56:37)
Post. Karolina Tkaczuk i post. Patryk Białkowski

Post. Karolina Tkaczuk i post. Patryk Białkowski

Autor zdjęcia: arch.policji

Podczas regionalnych eliminacji do zawodów „Patrol Roku” w Szczytnie konkurowali najlepsi z najlepszych policjantów pionów prewencji Warmii i Mazur.

Po dwudniowej rywalizacji dwuosobowy patrol z Elbląga w składzie: post. Karolina Tkaczuk i post. Patryk Białkowski zajął pierwsze miejsce w konkurencji „Udzielanie pierwszej pomocy”. W klasyfikacji ogólnej elbląski patrol był na medalowym trzecim miejscu.

Zawody obejmowały pięć konkurencji: policyjny tor przeszkód, strzelanie sytuacyjne, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, stosowanie technik obezwładniających oraz przeprowadzanie interwencji policyjnej.

- Dobrze poszło nam z pierwszej pomocy – mówi post. Karolina Tkaczuk. – Zawody pokazały także to nad czym trzeba jeszcze popracować i taka jest też rola tych zmagań. Cieszymy się z naszego 3 miejsca, bo naprawdę trzeba było o nie powalczyć.

Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami ufundowanymi przez Warmińsko - Mazurski Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów.
Informacja KMP w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB