Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Maraton taneczny w Promyku

2017-08-02 15:29:36 (ost. akt: 2017-08-02 15:30:48)

Autor zdjęcia: arch. CT Promyk

Ogromna dawka tańca, aktywności i pozytywnej energii czeka uczestniczki Maratonu Tanecznego, który odbędzie się w Centrum Tańca Promyk.

- Trzygodzinną zabawę rozpoczniemy o godz. 17 – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Nasze instruktorki Patrycja Dyrmo i Alicja Giebień zadbają aby wszystkie Panie doskonale się bawiły.

Podczas maratonu będzie można spróbować aż trzech różnych form.
– Na dobry początek, coś co wprawi w taneczny nastrój czyli żywiołowa salsa – zachęcają organizatorzy – A następnie forma, która od września znajdzie się w naszej ofercie - zajęcia na stepach.

Step to popularna platforma stosowana w fitness. Ćwiczenia ze stepem odbywają się w rytm tanecznej muzyki i polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby.

- Za pomocą stepu wykonujemy rozmaite układy choreograficzne, dzięki którym spalamy nadmierne kalorie, wzmacniamy całe ciało oraz rzeźbimy uda, pośladki i łydki – mówi instruktorka Alicja Giebień– Jest to także dobry sposób na zredukowanie stresu i aktywny relaks.

Ostatnią propozycją podczas maratonu będzie bachata. Bachata to taniec, który charakteryzuje się dużą zmysłowością oraz romantyczną muzyką.

- To także taniec, który pomaga Panią wyeksponować swoje zalety i poczuć się kobieco - mówi Patrycja Dyrmo – W nowym sezonie dużo elementów bachaty znajdzie się na zajęciach lady latino.

Maraton odbędzie się 9 sierpnia, w godz. 17:00 - 20:00 w Centrum Tańca Promyk /ul. Browarna 80/. Koszt – 5 zł/os. Obowiązuje obuwie zamienne.
Informacja CT Promyk

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB