Reprezentacja Polski zagra na elbląskim stadionie

2017-08-08 11:12:04(ost. akt: 2017-08-08 11:19:34)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników piłki nożnej. Zwłaszcza tej kobiecej. Władze Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydowały, że właśnie tutaj zostanie rozegrany mecz kobiecych reprezentacji Polski i Estonii. Spotkanie odbędzie się 19 października tego roku na stadionie przy ul. Agrykola w Elblągu.
To będzie już druga w tym roku piłkarska reprezentacja Polski, która odwiedzi i zagra w Elblągu. Przypomnijmy, że na początku kwietnia właśnie tutaj rozegrano turniej eliminacyjny do mistrzostw świata w piłce nożnej halowej. Polscy piłkarzy rozegrali w hali przy al. Grunwaldzkiej trzy mecze, w których pokonali Mołdawię 4:2, zremisowali z Hiszpanami 1:1 i przegrali z Serbią 0:4. Ostatecznie polska drużyna zajęła trzecie miejsce i wywalczyła sobie prawo gry w barażach o przepustkę na mistrzostwa Europy 2018.

19 października tego roku w Elblągu wystąpi kobieca reprezentacja Polski w piłce nożnej. Jak poinformował Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, rywalem biało-czerwonych będzie Estonia. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy ul. Agrykola.