Czwartek, 21 października 2021. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Na bananie, kole i także wersalce. Tak będzie na Festiwalu Sportów Wodnych

2017-08-18 09:39:55 (ost. akt: 2017-08-18 09:41:33)

Autor zdjęcia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Po raz drugi tego lata w ramach akcji „Elbląg w Formie” odbędzie się Festiwal Sportów Wodnych. Już w najbliższą niedzielę (20.08) na Bulwarze Zygmunta Augusta na mieszkańców i turystów czeka moc wodnych atrakcji.

Nie masz jeszcze pomysłu na najbliższą niedzielę? Nic straconego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza nad rzekę Elbląg na II Festiwal Sportów Wodnych. Impreza rozpocznie się o godz. 11, tuż po zakończeniu zawodów Enduro Man 2017, które także tego dnia rozgrywane będą na rzece Elbląg.

— Festiwal potrwa trzy godziny, a w jego programie znajdą się bezpłatne przejażdżki po rzece Elbląg motorówką, na bananie, na kole, a także "wersalce". Wystarczy w niedzielę w zjawić się na Bulwarze Zygmunta Augusta, by miło i sympatycznie spędzić czas — zachęcają organizatorzy.

Pierwszy tego lata Festiwal Sportów Wodnych odbył się 25 czerwca podczas Dni Elbląga. Wówczas z atrakcji wodnych skorzystało prawie 200 elblążan. Największym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki na łodzi motorowej i wersalce. Nie zabrakło również śmiałków, którzy po rzece Elbląg pływali na bananie i wersalce. Także i tym razem, oprócz możliwości korzystania z atrakcji, organizatorzy przygotowali również pokaz jazdy na nartach wodnych.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB