środa, 30 listopada 2022. imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Czy 23-letnia elblążanka Marta podbije The Voice of Poland?

2017-09-08 11:20:12 (ost. akt: 2017-09-09 11:10:27)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

To kolejna jej przygoda z muzycznym programem telewizyjnym. Przed laty była w drużynie Ryszarda Rynkowskiego reprezentującej Elbląga w programie "Bitwa na głosy". Teraz Martę Gałuszewską będziemy mogli oglądać na małym ekranie w programie The Voice od Poland. Jak sobie poradzi?

Odcinek "The Voice od Poland" z udziałem pochodzącej z Elbląga Marty Gałuszewskiej zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę (9.09) w TVP2 o godz. 20.05. W internecie ukazała się krótka filmowa zapowiedź z występem Marty, która zaśpiewała piosenkę Eda Sheerana "I See Fire". Wiadomo także, że wszyscy jurorzy programu obrócili się do niej, co oznacza, że chcą elblążankę w swoich drużynach. Którego Marta wybierze?

Dla Marty Gałuszewskiej to nie jest pierwsza przygoda z muzycznym programem telewizyjnym. Kilka lat temu razem z drużyną Ryszarda Rynkowskiego, reprezentującą Elbląg, dotarła aż do finału programu "Bitwa na głosy". Próbowała także z zespołem The Nowhere sił w „Must be the music”.
23-letnia Marta uczyła się śpiewać w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu.
— Od czterech lat mieszka w Trójmieście, gdzie ukończyła amerykanistykę I stopnia. Śpiewa na ulicy i w lokalach Trójmiasta oraz okolic. Kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu — czytamy na stronie programu.

Przypomnijmy, że z powodzeniem w programie The Voice of Poland startował inny elblążanin, Gracjan Kalandyk. W 2014 roku dotarł aż do finałowego odcinka i zakończył muzyczną rywalizację na trzecim miejscu.

Zapowiedź występu Marty możecie obejrzeć tutaj.

Obrazek w tresci