Spotkanie z Moniką Mrozowską

2017-09-11 16:00:27(ost. akt: 2017-09-11 13:39:58)
Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Światowid zaprasza na spotkanie z aktorką, propagatorką zdrowego odżywiana i „ekomamą” – Moniką Mrozowską.
Monika Mrozowska znana jest szerszej publiczności głównie z roli Majki, w którą wcielała się w serialu „Rodzina zastępcza”. Obok aktorstwa, przede wszystkim realizuje się jako promotorka aktywnego stylu życia i zdrowego żywienia. Monika Mrozowska jest autorką kilkunastu książek kulinarnych, bloga kulinarnego i prowadzi warsztaty poświęcone żywieniu. Sama o sobie mówi, że jest bezkompromisowa, jeśli chodzi o zdrową kuchnię. Niezwykle zorganizowana, by jak najlepiej łączyć pracę z opieką nad dziećmi.

Z elbląską publicznością spotka się 17 września godz. 16:00 w CSE „Światowid”, by opowiedzieć o zdrowiu, pasji gotowania, swoich największych marzeniach, a także o blaskach i cieniach show biznesu. Rozmowę poprowadzi, pochodząca z Elbląga, pisarka i dziennikarka - Agnieszka Żukowska. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, za okazaniem wejściówki, które można odbierać w kasie CSE „Światowid".

Spotkanie organizowane jest przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w ramach „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. Wszelkie dodatkowe informacje pod nr telefonu 55 611 20 59/76 i na www.swiatowid.elblag.pl oraz portalu FB.
Informacja CSE Światowid

Źródło: Dziennik Elbląski