środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Kolejny występ Marty Gałuszewskiej w The Voice of Poland. Wygrała tę bitwę

2017-10-22 08:39:46 (ost. akt: 2017-10-22 08:49:38)
Marta Gałuszewska z Elbląga w The Voice of Poland

Marta Gałuszewska z Elbląga w The Voice of Poland

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska kolejnym występem w telewizyjnym programie The Voice of Poland udowodniła, że drzemie w niej spory talent. W sobotnim odcinku wygrała bitwę na głosy z Dominiką Chmielińską. Ich trener Michał Szpak zdecydował, że to ona pozostanie w programie.

Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska już podczas castingu zachwyciła jurorów telewizyjnego programu "The Voice of Poland" emitowanego w TVP. Jej wykonanie piosenki Eda Sheerana "I See Fire" sprawiło, że wszyscy trenerzy chcieli ją drużyny. 23-latka wybrała ostatecznie Michała Szpaka.

W sobotnim (21.10) odcinku mogliśmy ponownie zobaczyć 23-letnią elblążankę na scenie telewizyjnego programu. Tym razem w bitwie na głosy zmierzyła się z Dominiką Chmielińską. Dziewczyny zaśpiewały "Bad Romance" Lady Gaga. Trzeba przyznać, że Marta ponownie udowodniła, że drzemią w niej spore możliwości wokalne.

Dominika i Marta zgodzie uznały, że były sobie... przeznaczone do wspólnego występu.
– Ten kawałek jest dla mnie, bo ja jestem takim freakiem! – stwierdziła Dominika. Marta była mniej pewna repertuaru. A jednak to z nią Michał Szpak zdecydował się kontynuować „Bad Romance”. Za to Dominikę, już wolną, ukradli Tomson i Baron.

Występ elblążanki i Dominiki możecie zobaczyć tutaj.

Marta Gałuszewska urodziła się w Elblągu, ma 23 lata. Od czterech lat mieszka w Trójmieście, gdzie ukończyła amerykanistykę I stopnia. Śpiewa na ulicy i w lokalach Trójmiasta i okolic. Kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu.

Dla 23-latki to nie jest pierwsza przygoda z muzycznym programem telewizyjnym. Kilka lat temu razem z drużyną Ryszarda Rynkowskiego, reprezentującą Elbląg, dotarła aż do finału programu "Bitwa na głosy". Próbowała także z zespołem The Nowhere sił w „Must be the music”.

23-letnia Marta uczyła się śpiewać w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu.
Przypomnijmy, że z powodzeniem w programie The Voice of Poland startował inny elblążanin, Gracjan Kalandyk. W 2014 roku dotarł aż do finałowego odcinka i zakończył muzyczną rywalizację na trzecim miejscu.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. PZ #2356782 | 178.235.*.* 23 paź 2017 09:11

    Podniecacie się jakby to jak zaśpiewała miało jakieś znaczenie. Przecież ten program jest reżyserką od początku do końca.

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz