Piątek, 12 sierpnia 2022. imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Rozkład komunikacji miejskiej - już w piątek z "Dziennikiem Elbląskim"

2017-11-16 18:58:26 (ost. akt: 2017-11-16 19:19:39)

Autor zdjęcia: Anna Dawid

Dla naszych Czytelników w Elblągu i powiecie elbląskim przygotowaliśmy razem z piątkowym wydaniem "Dziennika Elbląskiego" rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Zapraszamy do lektury.

Kilka dni temu w kursowaniu komunikacji miejskiej nastąpiły spore zmiany związane z oddaniem do użytku nowych torów na ul. 12 Lutego i Grota-Roweckiego. W związku z tym zmieniły się trasy kursowania tramwajów na liniach nr 4 i 5 oraz na linii autobusowej nr 9.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy nowy rozkład komunikacji miejskiej. Ukaże się już w piątek razem z "Dziennikiem Elbląskim" (na terenie Elbląga i powiatu elbląskiego).

Zapraszamy do lektury "Dziennika Elbląskiego". W piątkowym (16.11) wydaniu wiele ciekawych materiałów przygotowanych przez naszych dziennikarzy. Przede wszystkim rozpoczynamy plebiscyt na 10. Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego 2017 roku.

A także jeszcze m.in.

Wracamy m.in. do tematu zdjęć odnalezionych na strychu jednej z elbląskich kamienic po zakończeniu II wojny światowej - przeanalizował je historyk i nasz współpracownik Lech Słodownik.

Marta Gałuszewska opowiada nam o swojej przygodzie z telewizyjnym programem "The Voice of Poland".

Ciąg dalszy konkursu, w którym do wygrania jest nowoczesne biurko.

i wiele innych ciekawych materiałów.

Obrazek w tresci