Zwyczajnie nadzwyczajni. Wystawa i film w Światowidzie

2017-11-23 15:40:07(ost. akt: 2017-11-23 15:42:55)
Stare Miasto w Elblągu

Stare Miasto w Elblągu

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

CSE Światowid zaprasza na film dokumentalny pt. "Zwyczajnie nadzwyczajni" oraz wernisaż towarzyszącej wystawy fotograficznej. A wszystko to poświęcone jest wyjątkowym mieszkańcom Elbląga i naszego regionu.
Dobiega właśnie końca realizowany przez CSE Światowid projekt pt. "Mówią o nich (nie tylko) w mieście!". Przy współpracy ze środowiskiem lokalnym, organizacjami pozarządowymi oraz jednostkami samorządowymi z Elbląga i regionu, powstał film dokumentalny przedstawiający sylwetki dwunastu "Zwyczajnie Nadzwyczajnych". Są to osoby, które w wyjątkowy sposób zapisały się w historii naszej lokalnej społeczności i warte są zaprezentowania jak największemu gronu odbiorców ale przede wszystkim, to postaci którymi warto inspirować się w życiu codziennym.

Dla młodego pokolenia będzie to ciekawa lekcja historii i wiedzy o naszej społeczności podana w bardzo atrakcyjny i nowatorski sposób. Premierze filmu towarzyszyć będzie wernisaż wystawy fotograficznej prezentującej "Zwyczajnie Nadzwyczajnych".

Emisja filmu i spotkanie z twórcami oraz bohaterami filmu odbędzie się w dużej sali Kina "Światowid" 30.11.2017 o godz. 11. Wstęp wolny. Rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem telefonu (55) 611 20 77 lub na adres mailowy: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl do dnia 29 listopada.
oprac. red

Źródło: Dziennik Elbląski