Niedziela, 26 czerwca 2022. imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

To biurko może być Twoje! Dzisiaj w Dzienniku Elbląskim kolejny kupon

2017-11-24 07:20:27 (ost. akt: 2017-11-24 07:28:27)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Trwa nasz konkurs, w którym mamy dla Czytelników biurko o wartości 420 złotych. Trzeba tylko czytać „Dziennik Elbląski” oraz wykazać się plastycznymi zdolnościami. W piątkowym (24.11) Dzienniku Elbląskim znajdziecie kupon numer trzy.

Biurko Anas to nagroda główna w konkursie, który trwa na łamach naszej gazety. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim należy przygotować pracę plastyczną pt. „Moje biurko marzeń” (wykonana dowolną techniką na formacie A4). Przez sześć kolejnych tygodni w piątkowych wydaniach „Dziennika Elbląskiego” będziemy publikowali kupony - w piątkowym (24.11) wydaniu Dziennika Elbląskiego ukazał się kupon numer trzy. Kolejne ukażą się 1, 8 i 15 grudnia. By wziąć udział w konkursie trzeba zebrać co najmniej trzy oryginalne kupony.

Prace plastyczne wraz z dołączonymi do nich kuponami należy dostarczyć do naszej redakcji przy ul. Rybackiej 35 w Elblągu. Czekamy na nie do 15 grudnia tego roku. Spośród nadesłanych prac jury wyłoni zwycięską, której autor otrzyma biurko. Nagroda zostanie dostarczona jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Prawidłowo zgłoszona praca do konkursu powinna zawierać:
— przynajmniej trzy oryginalne kupony z różnymi numerami wycięte z Dziennika Elbląskiego
— rysunek wykonany dowolną techniką pod tytułem „Moje wymarzone biurko”
— dane osobowe autora pracy: imię, nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego
— zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Czytelnika na potrzeby plebiscytu