Piątek, 20 maja 2022. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Wezwała policje, bo mąż się awanturował. Sama trafiła do izby wytrzeźwień

2017-11-27 10:35:36 (ost. akt: 2017-11-27 10:40:29)

Autor zdjęcia: arch. KMP w Elblągu

Mieszkanka Elbląga zadzwoniła pod 997 i zgłosiła, że jej pijany mąż się awanturuje. Sytuacja okazała się zupełnie inna. To zgłaszająca była pijana i agresywna, a jej mąż spał.

W sobotę (25.11), około godziny 13, policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Robotniczej w Elblągu. Wcześniej dzwoniła kobieta z informacją, że pijany mąż się awanturuje.

— Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali zupełnie inną sytuację. To zgłaszająca była pijana i agresywna, nawet w stosunku do policjantów. Nie potrafiła wytłumaczyć, w jaki sposób mąż miał się awanturować. Okazało się, że mężczyzna wcześniej przyniósł zakupy i położył się spać. Według jego relacji, to nie spodobało się pijanej żonie i to ona wszczęła awanturę. Obudziła go i zaczęła krzyczeć i przy tym ubliżać mu. Po kilku minutach konfrontacji kobieta przyznała, że to ona zrobiła awanturę — informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elbląg.

Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, gdyż mężczyzna bał się z nią zostać. Została także ukarana mandatem (300 zł) za wprowadzenie w błąd policji.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB