środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Pasłęcki Koncert Noworoczny

2017-12-26 10:00:00 (ost. akt: 2017-12-22 13:28:37)
Wystąpi m.in. Marcin Hutek

Wystąpi m.in. Marcin Hutek

Autor zdjęcia: arch. POK

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na Pasłęcki Koncert Noworoczny 2018 "Gran Bellezza - Gala Karnawałowa".

Koncert odbędzie się 14 stycznia 2018 r. o godz. 19 w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury.
Podczas imprezy będzie miało miejsce wręczenie nagród "Pasłęckie wydarzenie roku". Jest to trzecia edycja konkursu, w którym nagradzane są osoby, instytucje oraz firmy mające wyjątkowe osiągnięcia na rzecz rozwoju społeczno–gospodarczego i kulturalnego gminy Pasłęk. Wstęp wolny.

Gran Bellezza - Gala Karnawałowa. W programie najpiękniejsze melodie ze świata opery, operetki, musicalu i muzyki rozrywkowej.
Bellezza Opera Trio, w składzie: Agnieszka Adamczak-Hutek (soprano), Marcin Hutek (baryton), Wojciech Sokolnicki (tenor), Paweł Mazur - fortepian

Bellezza Opera Trio to wyjątkowy, bo rodzinny projekt muzyczny, w którym swe wokalne siły postanowili połączyć młodzi, lecz nieprzeciętnie utalentowani poznańscy śpiewacy operowi: Agnieszka Adamczak-Hutek (sopran), Marcin Hutek (baryton) oraz Wojciech Sokolnicki (tenor).Każdy z ich koncertów staje się prawdziwym muzycznym świętem – na co dzień Agnieszka, Marcin i Wojciech występują bowiem jako uznani soliści w kraju i za granicą. Artyści, w ostatnich latach koncertujący również jako Rodzinne Trio Operowe, zdążyli już jednak zasłynąć wśród melomanów doskonałymi i porywającymi, a często i zaskakującymi interpretacjami najbardziej znanych operowych i operetkowych arii, duetów i tercetów, przebojów muzyki klasycznej i współczesnej oraz musicalowych hitów.

Spektakle z udziałem Bellezza Opera Trio to zawsze wyjątkowe wydarzenia muzyczne z dużą dozą rozrywki i humoru. Trio Operowe Belleza to także dowód, że z rodziną wychodzi się najlepiej nie tylko na zdjęciu, bowiem Marcin jest mężem Agnieszki. Jednym słowem rodzina, jednak w tym przypadku słowo to rozciąga się zdecydowanie szerzej niż w innych przypadkach.
Informacja POKŹródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB