Przyjechała do Elbląga i zgubiła swój... samochód

2018-02-06 12:16:28(ost. akt: 2018-02-06 12:20:04)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

35-letnia kobieta, która przyjechała do Elbląga przeprowadzać ankiety, zgubiła samochód. Brzmi nieprawdopodobnie, ale to prawdziwa sytuacja. Auto pomogli odnaleźć elbląscy policjanci i kobieta mogła wrócić do rodzinnego Tczewa.
— Nietypowe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godz. 14. Wtedy to roztrzęsiona kobieta zadzwoniła do dyżurnego pod numer alarmowy 997 i powiedziała, że nie może… znaleźć swojego auta. Przyjechała do Elbląga z Tczewa wykonać kilka ankiet i zaparkowała samochód na osiedlu w okolicach ul. Lotniczej — mówi komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

35-latka pomiędzy budynkami poruszała się pieszo.
— W pewnej chwili stwierdziła, że nie umie trafić z powrotem do miejsca, gdzie pozostawiła swoje osobowe renault. Na miejsce przyjechał patrol prewencji, który pomógł kobiecie, nie znającej Elbląga, w poszukiwaniach jej auta. Po około 40 minutach samochód został szczęśliwie odnaleziony. Był zaparkowany na osiedlu przy ul. Lotniczej. Kobieta mogła więc powrócić do Tczewa. Na tym zakończyła się ta nietypowa interwencja — kończy komisarz Nowacki.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olo2650 #2435215 | 5.172.*.* 7 lut 2018 08:56

    Jaka orientacja w terenie,takie i ankiety tworzone przez profesjonalistów.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz