Poniedziałek, 21 czerwca 2021. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

60-lecie "szesnastki". Ruszyły przygotowania do jubileuszu

2018-02-24 12:01:56 (ost. akt: 2018-02-24 12:14:41)
Szkoła Podstawowa nr 16 jest oddalona od Dąbrowy o około osiem kilometrów

Szkoła Podstawowa nr 16 jest oddalona od Dąbrowy o około osiem kilometrów

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu rozpoczęła przygotowania do jubileuszu 60-lecia istnienia. Z tej okazji apeluje do swoich absolwentów o podzielenie się archiwalnymi zdjęciami. A już w najbliższy czwartek szkoła zaprasza na dzień otwarty.

Zobacz także: Drzwi otwarte w szkołach podstawowych w Elblągu. Oto terminy! Drzwi otwarte w szkołach podstawowych w Elblągu. Oto terminy! Wybór szkoły podstawowej dla naszego dziecka nie jest łatwy. Warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z ofertą danej szkoły. Elbląskie podstawówki zapraszają...
— Szkoła nasza już rozpoczęła przygotowania do obchodów 60-lecia szkoły.
Bardzo prosimy wszystkich absolwentów szkoły o włączenie się w przygotowania. Przejrzyjcie swoje archiwalne zdjęcia ze szkoły. Na pewno macie zdjęcie klas, może też i inne. Jeżeli coś znajdziecie, prześlijcie do nas. Z góry dziękujemy — informuje Szkoła Podstawowa nr 16 przy ul. Sadowej w Elblągu na swoim koncie na Facebooku.

Już w najbliższy czwartek (1.03) "szesnastka" zaprasza na dzień otwarty od godz. 16.30, który będzie przebiegał pod hasłem „Naukowo i sportowo”.
— Podczas wspólnej zabawy poznamy się wzajemnie, zwiedzimy szkołę, a rodzice będą mieli okazję zaobserwować swoje dziecko — informuje Małgorzata Fukacz z SP 16.

W programie: część artystyczna, multimedialna prezentacja ofert szkoły, spotkanie z dyrekcją i nauczycielami szkoły, psychologiem, pedagogiem i logopedą, wspólna zabawa, sadzenie roślinek, gry planszowe i interaktywne, zabawy manipulacyjne, zwiedzenia szkoły.
— Każde dziecko otrzyma od nas upominek — zachęca SP 16.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB