Summer Amber Festival 2018 zagości w Jantarze i Jastarni

2018-03-06 14:51:50(ost. akt: 2018-03-06 15:33:16)

Autor zdjęcia: materiały organizatorów

Mamy dla Was ciepłe wiadomości. Choć na chwilę zapomnij o mroźnej zimie, bo nadchodzi Summer Amber Festival 2018! To najgorętsza impreza tego lata, na której króluje muzyka disco dance i disco polo. Koncerty odbędą się w lipcu w dwóch nadmorskich miejscowościach: Jantarze na Mierzei Wiślanej oraz w Jastarni.
Pierwsze koncerty odbędą się w Jantarze (gm. Stegna) 20 i 21 lipca 2018 r. Tutaj na scenie zagoszczą Red Queen, Yugine, Diadem, Paulla oraz Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Następnego dnia dla publiczności zagrają Camasutra, Elixir, Markus P i Margaret.

Od rana na plaży odbywać się będą XX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu w czterech kategoriach: dzieci, junior, senior oraz VIP, a dla najmłodszych zaplanowane są gry i zabawy z królem Julianem.

Natomiast jeżeli macie ochotę wybawić się przy muzyce disco polo, to koniecznie musicie pojawić się 25 lipca w Jastarni. Tutaj od godz. 17 na scenie zobaczycie: The Brothers, Yugine, Red Queen, Freaky Boys, After Party i Dboom.
— Oczywiście nieodłącznie naszemu festiwalowi towarzyszyć będą piękne kobiety, które podejmą się walki o tytuł "Bursztynowa Miss Polski 2018". Nie możecie tego przegapić! — zapraszają już dzisiaj organizatorzy z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider. — Wstęp na koncerty Summer Amber Festival 2018 jest zupełnie za darmo, nie może Cię tam zabraknąć! Do zobaczenia! — dodają.

Więcej szczegółów na profilu Summer Amber Festival 2018 na Facebooku oraz na oficjalnej internetowej stronie festiwalu www.amberfestival.pl.