Czwartek, 29 września 2022. imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Mają coś z gołębia i tygrysa... Dzisiaj świętują panie

2018-03-08 08:20:00 (ost. akt: 2018-03-08 09:17:41)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Dzisiaj Dzień Kobiet. My już wczoraj rozstrzygnęliśmy nasz konkurs zorganizowany z tej okazji. Zadania było proste, a nagrody atrakcyjne. Żeby wziąć w nim udział należało wysłać sms-em życzenia dla pań z okazji ich święta.

Zwycięzców naszej zabawy wskazało trzyosobowe redakcyjne jury. Nagrodę główną, kolację dla dwóch osób w pizzerii Oliwka na Starym Mieście, wygrał Mateusz Filipiuk.

— Choć czas posrebrzył włosy niczym mróz, choć blask w oczach nieco przygasł już. To jednak kwiaty polne wciąż przynoszę Ci jak dawniej, a nie tylko w świąteczne dni. Wszystkim Kobietom życzę dni pachnących jak wiosna, gorących jak lato, kolorowych jak jesień i srebrzystych jak zima — to życzenia, jakie nadesłał pan Mateusz.

Równie spore wrażenie wywarły na nas życzenia, które nadesłała Ewa Jabłońska.
— Każda dama dziś swój dzień świętuje, dżentelmen pewnie róże podaruje. Bo dziś ósmy dzień marca przypada, przyda się też słodka czekolada. Czego życzyć Wam drogie Panie? Tyle szczęścia ile kwiatów na polanie. Miłości szczerej co serce wypełnia, niech każde marzenie się spełnia. Żeby Panowie Was codziennie doceniali i o ważnych datach pamiętali. Byście sukcesy duże osiągały, a pieniążki na „waciki” zawsze się zgadzały. Bo w Nas kobietach jest ogromna siła, tego wszystkiego ja, Ewa, bym Wam życzyła — napisała.
Za te życzenia zdobyła bon o wartości 200 zł do Just Unique Elbląg przy ul. 1 Maja 30 w Elblągu. Zaproszenie do Salonu Fryzjerskiego Agnieszka przy ul. 1 Maja 7-11 w Elblągu trafiło do Anny Adamiak.

— Moja piękna życzę Ci, aby Twój uśmiech zawsze gościł na Twej pięknej twarzy, bo gdy Cię pierwszy raz zobaczyłem, to od razu się zakochałem, a przez Twe oczy zielone oszalałem, serce swe Ci oddałem i na zawsze pokochałem. Róż czerwonych bukiet Ci przyniosę, byś czuła się wyjątkowo i choć na chwilę zapomniała o swym bólu nadgarstka. Motylka dla Ciebie złapię, byś poczuła wiosnę — napisała pani Ania w swoich życzeniach.

Zestawy zaproszeń na masaż relaksacyjny pleców i karnet na pilates do Fizjopasji przy ul. Rzeźnickiej 12-13c w Elblągu wygrali autorzy tych życzeń:
— Drogie Panie, kobieca dusza ma coś z gołębia i tygrysa, co udowadniamy codziennie w swoich gestach czułości i chwilach walki o swoje zdanie. Dziś życzę Wszystkim Paniom, aby odnalazły swoją równowagę i siłę do walki o marzenia, bo jeśli nie MY, to kto? Niech każdy dzień będzie początkiem czegoś nowego!

— Miłości po kres, radości do łez, mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń. Wspaniałej chatki i przyjaciół gromadki. A w portfelu i na koncie miliony lub chociaż tysiące.

— Kobietki! Mało się złośćcie, dużo uśmiechajcie, gdy dopadnie Was chandra, to z miasta uciekajcie, róbcie badania, chorobę wykiwajcie, dbajcie o siebie, życia używajcie.

Bransoletka ze sklepu jubilerskiego Anna przy ul. 1 Maja 39 w Elblągu trafi do autora/autorki tych życzeń:
— Dla każdej kobiety słońca promyk złoty, róż czerwonych bukiet, czekoladek słodkich, bo 8 marca swoje święto mają i niech o tym wiedzą, że mężczyźni ją kochają!

Otrzymaliśmy jeszcze wiele innych ciekawych życzeń dla pań. Oto niektóre z nich:
— Kobieto zatroskana, zabiegana, miej powód do radości od samego rana, aby bił od Ciebie blask szczęśliwych dni. Tego właśnie droga kobieto życzę Ci.
— Niech w lasach ptaki, niech w stawach żaby, a w naszym domach niech żyją baby!
— Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci samych radości i pięknego bukietu z kwiatów tysiąca. Niech uśmiech na Twej twarzy zawsze gości i jaśnieje niczym promień słońca.
— Wszystkim paniom śniadania do łóżka, kochającego serduszka, dużo miłości, wiele radości i wszelkiej pomyślności.
— Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku, moc radości, byś miłości w życiu miała w bród, boś Ty jest kobietą cud.
— Zero mycia, zero prania, zero szycia, gotowania. Dziś Dzień Kobiet drogie panie, tysiąc kwiatów na śniadanie. A od jutra do roboty, resztę dnia świętują chłopy.
— Kobiety bądźcie dla siebie i świata. Życzę Wam, aby Wasza rzeczywistość wpływała na lepszy świat.
— Żółte tulipany i czerwone róże niech każda kobieta w prezencie dostanie, bo to 8 Marca — dzień jedyny w roku, więc baczność Panowie! Niech nam żyją Panie!
— Z okazji Dnia Kobiet wszystkim paniom spełnienia marzeń i wiele sukcesów zawodowych.
— Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego, co najlepsze i najwspanialsze na świecie.
— Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera. Miej wszystkie miłe zalety, niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.