Poniedziałek, 14 czerwca 2021. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

20-lecie PWSZ w Elblągu. Zjazd absolwentów pod koniec czerwca

2018-03-09 11:05:10 (ost. akt: 2018-03-09 11:14:25)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

29 czerwca tego roku odbędzie się drugi zjazd absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. — Pragniemy państwu dać okazję do refleksji i wzruszeń we wspólnej zabawie z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Chcemy z Wami powrócić do „tamtych czasów” i miejsc, które z pewnością budzą wiele dobrych wspomnień — informują organizatorzy.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. Z okazji jubileuszu odbywa się wiele wydarzeń. I tak w najbliższym czasie, bo już 23 marca, odbędzie się debata studencka zatytułowana "Co po studiach? Zostać w Elblągu, czy wyjechać?". Debata odbędzie się w auli głównej PWSZ przy al. Grunwaldzkiej 137 (początek o godz. 10).

— Podczas trwania dyskusji uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania na forum swojego stanowiska i podzielenia się przemyśleniami na ważny dla nich temat związany z planowaną przyszłością — pisze dyrektor Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Elblągu Mariusz Darabasz.

Wiadomo już, że drugi zjazd absolwentów PWSZ odbędzie się 29 czerwca. Tego dnia o godz. 12 odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu, a w godz. 16-17 zaplanowano spotkania w instytutach.
— Pragniemy państwu dać okazję do refleksji i wzruszeń we wspólnej zabawie z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Chcemy z Wami powrócić do „tamtych czasów” i miejsc, które z pewnością budzą wiele dobrych wspomnień — informują organizatorzy.

Zaplanowany jest także Bal Absolwenta w Hotelu Młyn. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca drogą mailową bądź pocztową abk@pwsz.elblag.pl poprzez kartę zgłoszeniową dostępną na stronie internetowej uczelni - tutaj.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa powstała w Elblągu 1 lipca 1998 r. jako pierwsza samodzielna szkoła wyższa w tym mieście i jedna z pierwszych szkół zawodowych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB