Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Urodzinowe konkursy. Do zdobycia rejs po zalewie i karnety na mecze Olimpii!

2018-03-20 07:28:52 (ost. akt: 2018-03-20 07:35:15)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

"Dziennik Elbląski" świętuje 17. urodziny. Z tej okazji ogłaszamy konkursy, w których mamy dla Was podwójne zaproszenia na rejs po Zalewie Wiślanym oraz karnety na mecze piłkarzy II-ligowej Olimpii Elbląg.

Zobacz także: 17 lat Dziennika Elbląskiego! Sprawdź naszą gazetę urodzinową, pobierz e-wydanie 17 lat Dziennika Elbląskiego! Sprawdź naszą gazetę urodzinową, pobierz e-wydanie 19 marca 2001 roku na rynku ukazał się pierwszy numer "Dziennika Elbląskiego". Świętujemy siedemnaste urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy bezpłatne...
Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na rejs statkiem na trasie Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicka do wykorzystania od 1 lipca do 31 sierpnia tego roku. Co zrobić, żeby zdobyć jedno z nich? Należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać z czym kojarzy się nam Zalew Wiślany - treść sms to de.zr.odpowiedź. Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Na sms-y czekamy do 10 kwietnia do godz. 23.59.

W kwietniu rozpocznie się trzeci sezon rejsów statkiem Elwinga po Zalewie Wiślanym. W tym pojawi się kilka nowości, w tym rejsy do Gdańska. Statek Elwinga do Elbląga został sprowadzony z Holandii. W sezonie pływa po wodach Zalewu Wiślanego. Ma 28 metrów długości, rozwija maksymalną prędkość 8 węzłów, a na swoje dwa pokłady może zabrać łącznie 110 pasażerów. Podczas rejsów po Zalewie Wiślanym można podziwiać krajobrazy Mierzei Wiślanej, oglądać bezkres wód Zalewu Wiślanego, albo po prostu rozkoszować się ciszą, słońcem i morskim wiatrem dmącym w twarz.

Mamy dla Was także karnety na mecze Olimpii w Elblągu. Żeby zdobyć jeden z nich należy wysłać sms pod nr 72051 i napisać w nim hasło zagrzewające elbląskich piłkarzy do walki. Treść sms to de.km.odpowiedź. Koszt sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Czekamy na nie do 27 marca do godz. 23.59. Karnety trafią do autorów najciekawszych haseł. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB