Nowy teledysk Łukasza Geska. Śpiewa o pierwszej miłości ze szkolnych lat [film, zdjęcia]

2018-04-06 12:07:41(ost. akt: 2018-04-06 12:20:30)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

"Najpiękniejsza" to tytuł nowej piosenki Łukasza Geska z Elbląga. Muzyk zaprezentował się w zupełnie innej odsłonie: nowe brzmienie, lekka zmiana wizerunku i tekst, który nawiązuje do większości z nas. W piosence Gesek śpiewa o pierwszej miłości ze szkolnych lat.
Teledysk nakręcony został w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Zajchowskiego w Elblągu. Na planie pojawiło się wiele statystów i tancerzy. Gesek pojawił się też w towarzystwie muzyków: perkusisty i kontrabasistki. Stylistycznie utwór nawiązuje do lat sześćdziesiątych, ale nie brak w nim nowych, tanecznych brzmień.

— "Najpiękniejsza" jest utworem melodyjnym, wciągającym i niejednej osobie zakręci się łezka po wysłuchania tekstu. Piosenka ukazał się w internecie 5 kwietnia i jest to nieco spokojniejszy numer porównując np. do innych utworów wokalisty, takich jak: "Na koncercie w dyskotece", czy "Robimy pompę" — mówi Łukasz Gesek.

Utwór po niecałej dobie od emisji zaliczył ogromny sukces w internecie, piosenka znalazła się na 24 miejscu na karcie czasu Youtube, najbardziej popularnych utworów.

Wokalista zapowiedział też, że jeszcze przed wakacjami ukaże się jego duet z zagraniczną gwiazdą Mario Bischin, którego znamy z przeboju "Macarena". Trzymamy kciuki za nowe produkcje Geska.

>>> Teledysk możecie obejrzeć tutaj