Piątek, 24 marca 2023. imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Przygotuj się do Biegu Piekarczyka. Zapraszają na wspólne treningi

2018-04-24 14:39:26 (ost. akt: 2018-04-24 14:42:32)

Autor zdjęcia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do biegu nikomu, kto choć raz brał udział w zawodach, tłumaczyć chyba nie trzeba. I właśnie z myślą o osobach, które w tym roku chcą wystartować w Biegu Piekarczyka, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu proponuje wspólne treningi przygotowawcze.

Jubileuszowy, dziesiąty Bieg Piekarczyka zbliża się już wielkimi krokami.
— Nie jest to jednak przeszkodą, by zrobić kondycyjny, przygotowawczy i umiejętnościowy krok do przodu, w celu efektywniejszego przygotowania się do tej biegowej imprezy. Znakomitą okazją do tego będą „Środy przed Piekarczykiem” organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Animatorem będzie osoba, która poprowadzi rozgrzewkę, przebiegnie z Wami dystans 5 i 10 km. w zależności od chęci, potrzeb i predyspozycji danego dnia. Wszystko dla Was, nie zwlekajcie, przygotujmy się razem, by wbiec z uśmiechem na ostatnią prostą — zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

— Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek czy zdobyte dotychczas umiejętności biegowe —tłumaczy Paweł Głowacki z działu organizacji imprez MOSiR. — Ważne, by zabrać ze sobą dobre chęci i jeszcze lepszy humor. Do wspólnych treningów można dołączyć w każdej chwili. Nie ważne czy ominęły cię pierwsze czy drugie zajęcia. Na każdych ze spotkań dowiesz się jak odpowiednio przygotować się do startu w tegorocznym Biegu Piekarczyka.

Cotygodniowe spotkania przygotowawcze odbywać się będą w środy o godz. 19 na polanie z wiatami w Bażantarni. Pierwszy termin zaplanowano na 25 kwietnia. Kolejne Środy z Piekarczykiem zaplanowano w następujących terminach: 9 maja, 16 maja, 23 maja oraz 30 maja.

W razie pytań prosimy o kontakt do Działu Organizacji Imprez MOSiR pod nr tel. (55)625-63-06.