Sobota, 10 czerwca 2023. imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Majowe bieganie na orientację

2018-05-01 12:00:00 (ost. akt: 2018-04-30 11:08:55)
Biegi na orientację

Biegi na orientację

Autor zdjęcia: arch. EKO Gryf

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF zaprasza na XX jubileuszowe Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego w Biegu na Orientację jednocześnie VIII rundę IX Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację.

Do zdobycia są: tytuł mistrza powiatu elbląskiego, kolejne punkty, puchary, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy.

— Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na wiosenny, średniodystansowy bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Start pierwszego zawodnika o 10.00. Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR -IDENT. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www: ekogryf.pl — informują organizatorzy.
Informacja EKO GryfŹródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Polak #2496171 | 188.146.*.* 4 maj 2018 22:28

    http://petycja.eu/petycja-o-wpisanie-kon stytucji-ojcostwa-jako-wartosci-chronion ej/

    odpowiedz na ten komentarz