Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Kradzież w parku Dolinka. Złodziej ukradł kolumnę głośnikową z wesela w plenerze

2018-05-28 15:45:53 (ost. akt: 2018-05-28 15:29:41)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Nietypowe zgłoszenie o kradzieży odebrali elbląscy policjanci w sobotę (26.05) po południu. Nieznany sprawca lub sprawcy ukradli kolumnę głośnikową, która była przygotowana na wesele w plenerze.

— Złodzieje nie uszanują żadnej świętości. Jak się okazuje, nie uszanują nawet takiego wydarzenia, jak ślub i wesele — komentuje Czytelnik, który powiadomił nas o tej nietypowej kradzieży.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (26.05) około godz. 15 w parku Dolinka w Elblągu. Informację o kradzieży potwierdził nam komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
— O kradzieży zostaliśmy powiadomieni przez właściciela sprzętu. Zgłosił, że w trakcie ustawiania nagłośnienia na plenerowym przyjęciu weselnym nieznany sprawca ukradł kolumnę głośnikową o wartości 1700 zł. Teraz policjanci będą ustalali sprawcę lub ewentualnych sprawców tego zdarzenia — zapewnił nas.

Według naszego informatora, to przykre zdarzenie na szczęście nie odbiło się negatywnie na dobrej zabawie. Młodej parze, mimo wszystko, życzymy długiego, szczęśliwego pożycia małżeńskiego. A złodziejowi/złodziejom, gdy zostaną złapani, a ich wina zostanie udowodniona przed sądem, grozi do pięciu lat odsiadki.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB