środa, 28 lipca 2021. Imieniny Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Kolejne kadrowe zmiany w Olimpii. Dwaj kluczowi zawodnicy żegnają się z klubem

2018-06-13 09:31:08 (ost. akt: 2018-06-13 09:42:40)
Radosław Stępień (przy piłce) żegna się z elbląskim klubem

Radosław Stępień (przy piłce) żegna się z elbląskim klubem

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Olimpia Elbląg nie przedłużyła kontraktów z Radosławem Stępniem i bramkarzem Wojciechem Danielem.

Jak poinformowała oficjalna strona Olimpii, zarząd klubu nie doszedł do porozumienia z Radosławem Stępnie w kwestii przedłużenia kontraktu na nowy sezon.
— Różnica między przedłużeniem kontraktu na tych samych warunkach co w zakończonym sezonie, a oczekiwaniami Radka była zbyt duża — czytamy w komunikacie. — Klub rozpoczął rozmowy z zawodnikami, którzy mają zastąpić go na boisku.

Elbląski klub nie podpisał nowego kontraktu z Wojciechem Danielem.
— Powodem są kwestie rodzinne i chęć powroty w okolice swojego miejsca rodzinnego — poinformowała Olimpia Elbląg. — Obecnie zarząd klubu prowadzi rozmowy z czterema bramkarzami, z których ma plan zatrudnić dwóch. Chyba, że będą jeszcze inne, ciekawsze propozycje.

W tym samym komunikacie klub zapewnia, że są "prowadzone liczne rozmowy w celu wzmocnienia składu ZKS Olimpii Elbląg. Oprócz zawodników z doświadczeniem ligowym, z którymi klub doping szczegóły, planowany jest dzień testowany w Olimpii".

Testy zostały zaplanowane na 20 czerwca.
— Zgłosiło się bardzo wielu chętnych, z których po wstępnej selekcji zostanie zaproszona 22-24 osobowa grupa, która będzie mogła zaprezentować się trenerom — informuje klub.

Olimpia zachęca zawodników do zgłaszania się poprzez maila testy@zksolimpia.pl do 15 czerwca.

Przypomnijmy, że wcześniej elbląski klub zdecydował się nie przedłużać kontraktów z bramkarzem Kacperem Tułowieckim, obrońcą Krzysztofem Niburskim, pomocnikami Bartoszem Danowskim, Rafałem Lisieckim, Pawłem Szołtysem i Piotrem Kurbielem.

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Trener młodzieży UEFA A OLIMPIA ELBLĄG #2523679 | 79.190.*.* 22 cze 2018 08:51

  takiej sytuacji w OLIMPII ELBLAG JESZCZE NIE BYŁO, żeby prosić zawodników oprzyjazd do olimpii, co robi ten KSIĄDZ, NIECH Z AMBONY ZAPRASZA DO KOPANIA PIŁKI W OLIMPII ELBLĄG,TEN ZARZĄD JUŻ OLIMPIĘ SKAZAŁ NA SPADEK DO 3LIGI ALE KSIĘDZU TO WISI, ABY KORYTO BYŁO PEŁNE DLA NIEGO I KONOŃCZUKA PANOWIE CO WY ROBICIE . ZGŁOŚĆIE UPADŁOŚĆ OLIMPII BĘDZIE MNIEJ WSTYDU

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. LKo #2522448 | 83.23.*.* 20 cze 2018 13:58

  Pozbywaja sie samego drewna z Olimpii.Przecież taki Stepień nie umie przyjąc piłki do nogi o stratach piłek nie wspomnę..Niburski ma nieskoordynowane ruchy jak biega.Widac to gołym okiem.Wystarczy przesledzic tych co wywalili lub sami odeszli.Gdzie beda grali. w przyszłym sezonie. Ide o zakład ze ponizej 2 ligi.A jeżeli którys z tych co odeszli zagra w 2 lidze .To na 100% ogony i ławka rezerwowych do konca zycia.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. TRENER OLIMPII UEFA A #2520944 | 79.190.*.* 18 cze 2018 09:05

  Pnie Prezesie OLimpii, niudolność zarządu którym Pan kieruje doprowadziła do sytuacji że Sponsorzy uciekają z OLIMPII bo mówią że w OLIMPII ŚMIERDZI KLEREM

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. kibic Olimpii #2518302 | 84.40.*.* 13 cze 2018 09:56

  Pan Guminiak z zimną krwią krwią realizuje swój plan - maksymalnie 30 tys na kontrakty m-c dla całej kadry, szkoła dla dzieci i powrót seniorów do IV ligi. Jest na dobrej drodze. Pomachajmy mu

  ! - + odpowiedz na ten komentarz