Kino pod chmurką w Bażantarni

2018-08-16 16:23:21(ost. akt: 2018-08-16 15:24:43)

Autor zdjęcia: UM w Elblągu

Koc, leżak czy ciepła kurtka to rzeczy, które z pewnością przydadzą się wszystkim widzom pokazów plenerowych „Kolej na Kino w parku”.
Pierwsza projekcja już się odbyła, a kolejna jest zaplanowana w sobotę 18.08 w parku Bażantarnia. Początek o godz. 20.30.
Kolej na kino to już tradycja Kina Światowid.

— Po raz pierwszy projekcje odbędą się wyłącznie w naszym mieście i po raz pierwszy gościć będziemy w elbląskich parkach — informują organizatorzy.

W Bażantarni (przy muszli koncertowej) zostanie pokazany film dokumentalny „KEDI – sekretne życie kotów”. To opowieść o kotach, które stają się osobliwymi przewodnikami po Stambule, mieście z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedynym w swoim rodzaju najprawdziwszym kocim imperium. Oglądamy z bliska ich codzienne życie i spotkania z mieszkańcami.

Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Wstęp na seans jest bezpłatny. Warto pamiętać, że w przypadku intensywnych opadów deszczu kino plenerowe zostanie odwołane.
red

Źródło: Dziennik Elbląski