Piątek, 1 lipca 2022. imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana

Meble Wójcik najlepsze w rankingu magazynu Meble Plus

2018-08-16 15:53:34 (ost. akt: 2018-08-16 17:47:38)

Autor zdjęcia: arch. Mebli Wójcik

Najlepszą firmą w kategorii mebli skrzyniowych w rankingu magazynu Meble Plus okazała się marka Meble Wójcik.

Jak co roku, redakcja magazynu Meble Plus przeprowadziła ogólnopolski Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych. Przedstawiciele ponad 130 salonów meblowych oddali swoje głosy, biorąc po uwagę różne kryteria m.in. wysokość obrotów oraz całokształt współpracy. Najlepszą firmą w kategorii mebli skrzyniowych okazała się marka Meble Wójcik. Zaraz za nią na podium znalazły się kolejno Fabryka Mebli Forte oraz Szynaka Meble

Jak co roku, czasopismo branżowe Meble Plus ogłosiło wyniki kolejnej edycji rankingu producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Przy wyborze najlepszych producentów przedstawiciele ponad 130 salonów meblowych brali pod uwagę takie czynniki jak: wysokość obrotów osiąganych przez dany salon w relacjach z producentem, jakość kontaktów handlowych, udział producenta przy tworzeniu i uaktualnianiu ekspozycji w danym salonie, jakość materiałów promocyjnych dostarczanych przez producenta, jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz jakość rozpatrywania reklamacji.

Coroczny ranking jest jednym z najważniejszych dla rodzimej branży meblowej, gdyż pokazuje jakie marki cieszą się największą popularnością wśród polskich klientów. W tegorocznym zestawieniu znalazło się 24 polskich producentów mebli skrzyniowych. Od 2012 roku Marka Meble Wójcik co roku stawała na podium klasyfikacji, jednak 2018 rok okazał się tym najlepszym, przynosząc jej pozycję lidera.

— Pierwsze miejsce w rankingu to dla nas ogromna nobilitacja, przede wszystkim dlatego, iż jego podstawą są informacje uzyskane w salonach meblowych zlokalizowanych w różnych regionach Polski, czyli bezpośrednio od naszych najbliższych partnerów. Zdobycie w tym roku pozycji lidera jest potwierdzeniem, iż przeprowadzone przez nas w ostatnich latach inwestycje, mające na celu m.in. unowocześnienie kanałów dystrybucji, a także realizację złożonej strategii budowania rozpoznawalności marki są właściwym kierunkiem w drodze do ciągłego umacniania pozycji firmy na rynku krajowym — mówi Ewelina Wójcik, dyrektor d.s. marketingu Meble Wójcik. — Otrzymana nagroda to efekt pracy wielu ludzi, dlatego, chciałabym przede wszystkim podziękować naszym pracownikom, bez których dostarczanie mebli najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa naszych klientów nie byłyby możliwe. – dodaje.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tokarka reimanna #2556850 | 79.163.*.* 17 sie 2018 02:42

    I to jest dobra wiadomość ! - Nasza, rodzima - elbląska firma odnosi sukces. I wielki respekt dla założyciela i właściciela firmy - Pana Leszka Wójcika. Zaczął od zera - dosłownie, ale proszę nie mylić z aktualnym szefem sprawiedliwości. Nie "odbiła mu szajba", "nie odbiła mu woda sodowa" - a w Elblągu takich "szajba-biznesmenów" było wielu (dzisiaj ścigają ich firmy windykacyjne). I więcej - Leszek Wójcik cedował firmę na swoich najbliższych, na rodzinę... I to rokuje bardzo dobrze. Ale oczywiście, znajdą się tzw. 'polaczkowe elblongi', które te oczywiste prawdy zakwestionują. A niech tam ! - Firma Wójcik, obok Szpitala Wojewódzkiego, jest największym pracodawcą w Elblągu. I teraz - zabiedzone ciule -do dyskusji - zamknąć zakłady L. Wójcika, czy nie ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz