Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Elbląg pełen pomysłów. Jerzy Wilk zaprezentował szczegóły programu wyborczego [film]

2018-09-22 19:50:31 (ost. akt: 2018-09-22 21:23:31)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

"Elbląg pełen pomysłów" to hasło posła Jerzego Wilka, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Elbląga, który w piątek ogłosił szczegóły swojego programu wyborczego.

Poseł Jerzy Wilk, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Elbląga, podczas konwencji wyborczej, która odbyła się w piątek w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, zaprezentował szczegóły swojego programu wyborczego. Jak tłumaczył, został przygotowany na podstawie ankiet, które były dostępne w różnych miejscach w Elblągu.

— Chcemy wygrać wybory, ale nie dla samej władzy, tylko dlatego, żeby zrealizować program wyborczy, który zbudowaliśmy na podstawie opinii elblążan — mówił Jerzy Wilk.

Hasło wyborcze kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Elbląga to "Elbląg pełen pomysłów" dla: gospodarki, młodych, rodzin, seniorów, kultury, edukacji i sportu.

Jerzy Wilk przypomniał w piątek, że działał czynnie w związkach zawodowych, a od 1990 do 2014 r. był radnym w Elblągu, w tym m.in. przewodniczącym Rady Miejskiej w Elblągu. Przez 1,5 roku, w latach 2013-2014, był prezydentem Elbląga.
— Moja kadencja była bardzo krótka, ale zrealizowałem to, co obiecałem w kampanii wyborczej: obniżyłem czynsze, ceny biletów, zmodernizowaliśmy najważniejsze drogi, które zostały rozkopane przez moich poprzedników i zostawione, nie podnosiliśmy podatków dla przedsiębiorców i cen wody, minimalizowaliśmy ceny ciepło, żeby koszty utrzymania były jak najniższe — mówił.

W piątek swoje poparcie dla Jerzego Wilka ogłosili także przedstawiciele: Solidarności, Partii Porozumienie Jarosława Gowina, Solidarnej Polski, Młodej Prawicy i Klubu Gazety Polskiej.
— Całe życie jestem związany z Elblągiem.Wierzę w to, że jesteśmy w stanie stworzyć takie warunki życia w Elblągu, że będą odpowiadały wszystkim, że będzie się tutaj dobrze żyło, że dobrze będziemy się tutaj czuli i będziemy dumni — mówił Jerzy Wilk.

Podczas piątkowej konwencji zaprezentowano również kandydatów Zjednoczonej Prawicy na radnych Elbląga.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB