Czwartek, 21 października 2021. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Policjant po służbie złapał na gorącym uczynku złodzieja czekolad

2018-09-28 11:33:00 (ost. akt: 2018-09-28 11:42:36)
Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay

Wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z jego planem. Do reklamówki zapakował czekolady o wartości około 300 złotych i uciekł ze sklepu, nie płacąc za towar. 40-letni mężczyzna nie przewidział, że obserwuje go... policjant po służbie, który akurat robił zakupy. Funkcjonariusz zatrzymał złodzieja na sklepowym parkingu.

W czwartek (27.09) po południu elbląski policjant po służbie robił zakupy w jednym ze sklepów samoobsługowych.
— W pewnym momencie zauważył mężczyznę, który z reklamówką wypełnioną „zakupami” czekał, aż otworzą się drzwi wejścia. Policjant spodziewał się, że mężczyzna ten robi tak, by ominąć linię kas i wyjść z towarem nie płacąc za niego. Chwilę później okazało się, że miał rację. Ruszył za sprawcą kradzieży i zatrzymał go na parkingu sklepu — informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Sprawca miał w reklamówce głównie czekolady. Na miejsce wezwano patrol policji. Odzyskany towar pozostawiono w sklepie. Zatrzymany mężczyzna został wylegitymowany i przewieziony do pogotowia socjalnego. Miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Teraz odpowie za popełnione wykroczenie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB