Piątek, 12 sierpnia 2022. imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Dziennik Elbląski Ekstra! Sprawdź o czym piszemy, pobierz darmowe e-wydanie

2018-10-02 12:11:18 (ost. akt: 2018-10-05 12:49:49)

Oddajemy do Waszych rąk bezpłatny 16-stronnicowy dodatek „Dziennik Elbląski Ekstra”. Wraz z zespołem redakcyjnym mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Liczymy także na Wasze uwagi, opinie i komentarze. Kolejny numer „Dziennika Elbląskiego Ekstra” ukaże się 12 października.

E-wydanie "Dziennika Elbląskiego Ekstra"
pobierzesz tu>>>
ekstrade-498071

"Dziennik Elbląski Ekstra" to kontynuacja bezpłatnej "Gazety na Lato", która ukazywał się w czerwcu, lipcu i sierpniu. To bezpłatna gazeta, która ukazuje się razem z "Dziennikiem Elbląskim" oraz jest także dystrybuowana po zaprzyjaźnionych z nami punktach. Jej e-wydanie jest dostępne również przez nasz serwis www.dziennikelblaski.pl.

Cieszymy się także, że nasz serwis internetowy www.dziennikelblaski.pl odwiedza coraz więcej internautów. To dla nas powód do zadowolenia, a także mobilizacja do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dlatego wprowadzamy kolejne zmiany w wyglądzie naszego serwisu, a także jego zawartości, by był dla Was jak najbardziej interesujący. Znajdzie tutaj nie tylko artykuły, relacje na żywo, bogate galerie zdjęć, ale także coraz większą ilość materiałów video.

Kolejne wydanie "Dziennika Elbląskiego Ekstra" ukaże się 12 października.

Papierowe wydanie Dziennika Elbląskiego Ekstra znajdzie w zaprzyjaźnionych z nami punktach dystrybucji, m.in. sklepach sieci Społem PSS Elbląg, sklepach firmowych Cukierni Piekarni Raszczyk, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, Urzędzie Miejskim w Elblągu. Znajdziecie je również w naszej redakcji przy ul. Rybackiej 35 w Elblągu.
Arkadiusz Kolpert, szef redakcji Dziennika Elbląskiego.